Kolegijos krepšinio stovykla: kaip ją pamatė studentai? Dalinamės videomedžiaga

Kolegijos krepšinio stovykla: kaip ją pamatė studentai?Balandžio 17–19 dienomis Kauno kolegija 17–25 metų krepšininkams surengė savaitgalio stovyklą, kurioje savo kailiu profesionalių krepšininkų darbotvarkę išbandė moksleiviai ir studentai. Treniruotes krepšininkams vedė patyrę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų treneriai: Gediminas Petrauskas („Šiauliai“), Kazys Maksvytis („Neptūnas“), Tomas Masiulis („Žalgiris -2“).

Stovyklą filmavo Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakultete Multimedijų technologiją antrame kurse studijuojantys Rimvydas Chmieliauskas ir Povilas Aguonis, kurie videomedžiagą pateikė specialiai „Diktum Faktum“ skaitytojams.

Kolegijos krepšinio stovykla: kaip ją pamatė studentai?„Man stovykla pasirodė labai įdomi, kadaise pats esu lankęs krepšinio treniruotes,“ – pasakoja vienas stovyklą filmavusių studentų Rimvydas Chmieliauskas. Anot būsimo multimedijų profesionalo, stebint viską iš šalies labiausiai krito į akis LKL profesionalų treniravimo procesas. Pasak R. Chmieliausko, treneriai stovyklos dalyvius mokė ne tik žaidimo technikos paslapčių. „Treneriai ne ką mažiau aiškino psichologinius dalykus: kaip nusiteikti žaidimui, kaip mastyti ir elgtis kai kuriose situacijose ir panašiai.“ – teigia studentas.

R. Chmieliauskas patvirtina nuomonę, jog profesionalaus krepšininko dienotvarkė – nelengva. „Profesionalas visada turi būti pasiruošęs ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai atlaikyti krūvį, kovoti nuo pradžios iki galo,“ – drąsina vaikinas, kūręs videomedžiagą. „Video stengiausi sukurti veržlų. Pasirinkau tokį gana agresyvų garso takelį, kuris, mano manymu, atspindi profesionalaus krepšininko gyvenimo ritmą“.

R. Chmieliauskas sako praktikos metu išbandęs save realioje darbo situacijoje. Anot vaikino, krepšinio treniruotes filmuoti iš pradžių nebuvo lengva. „Po pirmos dienos peržiūrėjęs filmuotą vaizdo medžiagą supratau, kas yra gerai ir ko trūksta. Dėl to filmuodamas kitomis dienomis jau daug geriau žinojau, į ką reikia telkti dėmesį“.

Įvertinkite ir Jūs studentų praktikos vaisius. Jūsų dėmesiui – Multimedijos studentų video:

https://www.youtube.com/watch?v=JhT0RxmtDD8

https://www.youtube.com/watch?v=IQSSxV0BX5o

You may also like...