Kolegijos krepšininkai baigė LSKL sezoną: vyr. treneris didžiuojasi komanda

Kauno kolegijos krepšininkai baigė Lietuvos studentų krepšinio lygos sezoną.  Šis trečiasis sezonas pirmoje studentų grupėje buvo pats sėkmingiausias, lyginant su ankstesniais pasiekimais. Šio sezono statistika: iškovotos 9 pergalės bei patirta tiek pat pralaimėjimų. Krepšininkai pateko į atkrintamąsias varžybas. Tik antrą kartą žaidžiamose rungtynėse Kauno kolegijos komanda nusileido daugkartiniams LSKL čempionams – VDU komandai.

Gausiai palaikomi savų sirgalių krepšininkai pirmadienį stojo į dar vieną LSKL mūšį, kuriame rezultatu 100:70 turėjo pripažinti VDU pranašumą. Du kėlinius komandos žaidė apylygiai: kolegijos komanda VDU neleido atitrūkti. Antrą rungtynių dalį VDU pradėjo spurtu ir atitrūko jau 18 taškų skirtumu, o Kauno kolegija nerado priešnuodžių įspūdingam Edgaro Ulanovo pasirodymui. Iki rungtynių galo atotrūkis tarp komandų tik didėjo.

„Džiaugiamės, kad VDU ekipa mus vertina ir į pagalbą pasikvietė pajėgų Eurolygos žaidėją Edgarą Ulonovą. Mums jį sustabdyti sekėsi sunkiai. Šįkart mums negalėjo padėti du lyderiai – Arminas Kelmelis ir Antanas Bertašius. Du kėlinius daugkartiniams LSKL ir Europos studentų čempionams dar priešinomės gana aktyviai, tačiau vėliau pritrūkome jėgų ir rotacijos. Nepaisant visko, didžiuojuosi Kauno kolegijos vyrais. Jie kovojo iš paskutiniųjų, tiesiog atidavė savo širdis. LSKL sezoną vertinu teigiamai, tobulėjame ir judame į priekį,“ – po dvikovos kalbėjo KK vyr. treneris Rolandas Rakutis.

Rezultatyviausiai KK gretose žaidė 19 taškų pelnęs Justas Janulis, 13 pridėjo Edgaras Rupeika, dar 12 Augustas Žilinskas, o dvigubą dublį surinko Giedrius Stankevičius pelnęs 11 taškų ir atkovojęs tiek pat kamuolių.

Rungtynių statistika

You may also like...