Kokie „Sporto lavina 2016“ rezultatai?

„Sporto lavina 2016“ Spalio 4 dieną Kauno kolegijos Vadybos ir Ekonomikos, Technologijų ir kraštotvarkos, bei Justino Vienuožinskio fakulteto pirmakursiai rinkosi į akademinio miestelio sporto kompleksą. Kultūrinės veiklos ir sporto centras organizavo šventę „Sporto lavina 2016“.

„Sporto lavina 2016“ Dėstytoja Laura Mekšriūnienė prieš pat šventę energingai pravedė mankštą Kauno kolegijos stadione, kad estafečių ir individualių rungčių metu nebūtų traumų. Šventę atidarė užduotis „Linksmoji estafetė“, kurios metu sportininkai šokinėjo per virtutę, varėsi futbolo, krepšinio kamuolius, nešė teniso kamuoliuką su badmintono rakete, šokinėjo per kliūtis. Pirmąją vietą iškovojo komanda „Greitukai“(VV-6), antrą vietą laimėjo komanda „Vėsoka“(PV-6), tretieji liko komanda „Savižudžiai“(TS-6).

„Sporto lavina 2016“ Kita estafetė buvo pavadinta „Bėgimo estafete“, kurios metu dalyviams reikėjo įveikti 165 metrų atstumą ir perduoti estafetės lazdelę kitam komandos nariui.Čia geriausiai sekėsi ir pirmieji liko komanda „Vėsoka“(PV-6), antrąją vietą iškovojo „Greitukai“( VV-6), trečioji vieta atiteko komandai „Miško pasaka“(SV-6).

Greitumo estafetėje prizines vietas iškovojo tos pačios komandos. Pirmieji liko komanda „Vėsoka“(PV-6), antrieji „Greitukai“( VV-6), tretieji „Miško pasaka“(SV-6).

Antroje šventės dalyje buvo organizuojamos atskiros individualios rungtys, pristatome rezultatus:

Vaikinų prisitraukimų konkursas. 1 vieta: Aurimas Šamanskas VM-6, 2 vieta: Edgaras Rupeika SV-6, 3 vieta: Žygimantas Jurevičius PV-6.

Merginų giros kėlimo konkursas. 1 vieta: Indrė Laiugminaitė FN-6, 2 vieta: Aistė Skaudaitė.

Vaikinų giros kėlimo konkursas. 1 vieta: Robertas Dobilas FN-6, 2 vieta: Valdas Žvinakevičius VM-6, 3 vieta: Renaldas Smilgys VV-6.

Rungtis „Taiklioji kojelė“. 1 vieta: Džeraldas Zlatkauskas MB-6, 2 vieta: Tomas Pauliukas MB-6, 3 vieta: Artūras Kubilius AT-6.

Rungtis „Šokinėjimas per virvutę“. 1 vieta: J.Aleksynaitė ir J. Liatukytė, 2 vieta: T.Milašauskas ir M. Vienažiudytė, 3 vieta: S. Einikytė ir V.Žvinakevičius.

Susumavus visų estafečių ir rungčių rezulatus buvo išrinktos sportiškiausios Kauno kolegijos pirmakursių grupės: 1 vieta: „Greitukai“ (VV-6), 2 vieta: „Vėsoka“(PV-6), 3 vieta: „Miško pasaka“ (SV-6).

Tai tradicija tapęs Kauno kolegijos renginys. Kultūrinės veiklos ir sporto centras, renginio organizatoriai, dėkoja visiems dalyviams ir linki sportiškų mokslo metų.