KJRSC: „Pavasarį sportuok kitaip“

KJRSC: „Pavasarį sportuok kitaip“Gegužės 13 dieną Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro (KJRSC) Kultūrinės veiklos organizavimo studijų programos pirmo kurso studentai  kartu su dėstytojais Edita Dulkiniene ir Algimantu Juknevičiumi centro bendruomenę subūrė bendram  pavasariniam renginiui „Pavasarį sportuok kitaip“. Renginio tikslas – aktyvinti studentų ir dėstytojų tarpusavio bendravimą, laisvalaikio užimtumą. Renginio dalyviai rungėsi įvairiose žaidybinės-pramoginės formos sportinėse varžybose.  

Renginys, vykęs KJRSC sporto aikštyne, prasidėjo netradicine mankšta. Vėliau dalyviai susiskirstė į tris grupes ir dalyvavo netradicinėse boulingo ir krepšinio varžybose, jėgas išbandė trikovės rungtyse.  Pralaimėjusių nebuvo, teisėjai atsakingai skaičiavo balus ir komandos  buvo apdovanotos medaliais. Sportinį renginį vainikavo draugiškos dėstytojų ir studentų  kvadrato varžybos.

Malonu, kad  šis sporto renginys sujungė linksmoms ir žaismingoms rungtims dėstytojus bei studentus, leido kitu kampu pasižiūrėti į tarpusavio santykius ir bendrą pramoginę veiklą.

Renginio akimirkas galite peržiūrėti čia.

You may also like...