Kineziterapijos studentai savanoriavo 25-ojoje ,,Maisto banko“ akcijoje

Kineziterapijos studentai savanoriavo 25-ojoje ,,Maisto banko“ akcijojeŠiais metais „Maisto banko“ kvietimui prisijungti prie savanorių komandos neliko abejingi Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros kineziterapijos studentai. Kovo 23 dienos vakarą dėstytoja Diana Nemčiauskienė su aktyviais ir neabejingais pirmakursiais – Tomu Strunkevičiumi, Deimante Vainauskaite, Karolina Marcinkevičiūte, Erika Želvyte – darbavosi ,,Maisto banko“ sandėliuose. Savanorių koordinatorė Kristina papasakojo apie šio fondo veiklą, maisto produktų kelią nuo produkto tiekėjo iki gavėjo, aprodė sandėlius, supažindino su produktų rūšiavimo ypatumais.

Kineziterapijos studentai savanoriavo 25-ojoje ,,Maisto banko“ akcijoje„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir skiriantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Šiais metais tai jau 25-oji akcija, kuri, anot organizatorių, yra ne tik jubiliejinė, bet ir rekordinė paaukotų maisto produktų kiekiu. Penktadienį ir šeštadienį parduotuvėse paaukota maisto už 460 tūkst. eurų. Tai – didžiausia kada nors „Maisto banko“ akcijoje paaukoto maisto vertė. Rekordinis kiekis ir paaukotų maisto produktų, skaičiuojant vienetais – beveik 400 tūkstančių. Į „Maisto banko“ kvietimą padėti pamaitinti nepasiturinčius atsiliepė virš 140 tūkst. šeimų, vidutiniškai paramai skyrusių 3,27 euro.

Kineziterapijos studentai savanoriavo 25-ojoje ,,Maisto banko“ akcijojeAkcija vyko 76 miestuose, daugiau nei aštuoni tūkstančiai savanorių pirkėjus pasitiko 438 parduotuvėse, maistą nepasiturintiems rinkti ir dalinti susivienijo 360 socialinių organizacijų. Per penkiolika „Maisto banko“ akcijos metų Lietuvos žmonės paaukojo maisto už 5,9 milijonus eurų. Finansiškai akciją kasmet remia ir prekybos tinklai.

Buvo malonu kibti į darbus ir prisidėti prie šio fondo kilnios misijos bei bent kiek palengvinti gyvenimą sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

You may also like...