Kineziterapiautų dienos proga renginys – „Orientuokis kineziterapiškai“

Saulėtai rudenišką spalio 15 dienos popietę Reabilitacijos katedroje įvyko renginys „Orientuokis kineziterapiškai“, skirtas kineziterapeutų dienai paminėti.  Katedros dėstytojos Simona Stakauskienė, Gražina Garbenienė ir Ligita Simonaitienė sukūrė linksmą, aktyvią programą, į kurią pakvietė ne tik Kauno Kolegijos kineziterapijos studijų programos studentus, bet ir svečius iš LSU. Džiugu, kad į renginį mielai atvyko LSU vyriausieji – IV kurso kineziterapeutai. Visų dalyvių laukė siurprizai, atradimai bei kūrybinės užduotys. Daug gerų emocijų sukėlė orientacinės varžybos po Kauno miesto  senamiestį ir Laisvės alėją. Studentai turėjo ne tik surasti reikiamus objektus, bet ir įvykdyti specialias užduotis, žinoma, susijusias su kineziterapija. Greičiausiai varžybas pavyko įveikti Kauno Kolegijos antro kurso KN-8 komandai. Labai nedaug jiems nusileido trečiakursiai KN-7 ir LSU komandos. Ne ką mažesnio emocijų pliūpsnio sulaukė kūrybinė užduotis  – kineziterapinės priemonės kūrimas. Tam darbui buvo pasitelktos priemonės nuo gamtos gėrybių iki namų apyvokos daiktų. Sukurti ir pristatyti kineziterapijai skirtą priemonę originaliausiai pavyko LSU studentams.

Na, o kokios varžybos be apdovanojimų? Už savo greitumą, kūrybiškumą ir išradingumą studentai neliko nepastebėti. Dovanomis pasirūpino „Gijos klinikos“ ir „Eglės sanatorija“.

Renginį vainikavo Kauno Kolegijos absolventės Beatričės Viliušytės paruoštas šokis, kurio linksmai mokėsi visi popietės dalyviai. Smagu matyti linksmus, kūrybingus, aktyvius studentus, kurie sėkmingai geba  mokslą suderinti su įvairiomis veiklomis.

You may also like...