Kineziterapeutai apie savo specialybę – Šėtos gimnazijoje

Kineziterapeutai apie savo specialybę – Šėtos gimnazijojeKauno kolegijos studentai – Medicinos fakulteto kineziterapeutai Martynas ir Modestas – kovo 24 dieną dalyvavo „Profesijos dienos“ šventėje, Kėdainių rajone esančioje Šėtos miestelio gimnazijoje. Studentai buvo pakviesti plačiau papasakoti apie savo pasirinktą specialybę pradinių klasių mokiniams.

Kineziterapeutai apie savo specialybę – Šėtos gimnazijojeMedicinos fakulteto atstovai mokiniams papasakojo, kas tai yra kineziterapija, kuo ji yra ypatinga ir išsiskirianti iš kitų medicinos ir mokslo sričių. Studentai dalinosi žiniomis apie sporto naudą žmogaus organizmui, pademonstravo įvairius pratimus su sporto įrenginiai, kuriuos kiekvienas mūsų gali įsigyti sporto prekių parduotuvėje ir tiesiog laikyti namuose – tai sportinės juostos, kineziterapijos kamuoliai, lazdos, guminiai žiedai ir t.t. Taip pat studentai parodė ir kartu su moksleiviai atliko kelis pusiausvyros testus, buvo pademonstruotas ir paaiškintas elektrostimuliatoriaus veikimo principas.

Kineziterapeutai apie savo specialybę – Šėtos gimnazijojePo pristatymo ir praktinių demonstracijų moksleiviai, atsakydami į pateiktus klausimus, įrodė, kad įgijo naujų žinių, suprato terminą kineziterapija ir išmoko naujų, nematytų ir sportinių pratimų, kuriuos galės pritaikyti kasdieninėje veikloje.

You may also like...