Kėdainiuose studentai ir dėstytojai mini Pasaulinę Žemės dieną

Žemės dienKėdainiuose studentai ir dėstytojai mini Pasaulinė Žemės dienąos proga, kurią pasaulis mini kovo 20-ąją, Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro studentės šią savaitę kviečia visus susimąstyti apie mus supančią aplinką, ragina palaikyti žalias idėjas, primena gamtos taršos padarinius.

Anglų kalbos ryšiams su visuomene studijų programos antrakursės Joana Jedinkutė ir Karolina Šukutytė studijų centro bendruomenei dalino lankstinukus ir kvietė dalintis šia informacija su kolegomis, draugais, namiškiais.

„Akcijos tikslas buvo atkreipti žmonių dėmesį į aplinkosaugos problemas ir priversti susimąstyti apie paprastus darbus, kurios galime atlikti kiekvienas ir taip prisidėti prie Žemės išsaugojimo“, – teigia J. Jedinkutė.

Studentės mums primena faktus, kad žmonija po truputį žudo Žemę. Susimąstykime!

Ar žinote, kad:

  • Kėdainiuose studentai ir dėstytojai mini Pasaulinė Žemės dienąšiuo metu atmosferoje anglies dvideginio yra daugiau nei bet kuriuo momentu per paskutinius 800 000 metų;
  • per metus elektros jėgainės pagamina 40 viso į atmosferą patenkančio anglies dvideginio;
  • paskutiniai du dešimtmečiai buvo karščiausi per paskutinius 400 metų;
  • nuo 1870 metų jūros lygis vidutiniškai pakilo apie 20 centimetrų;
  • globalinis atšilimas turi įtakos sausroms, uraganams, miškų gaisrams, gyvūnų ir augalų išnykimui ir ledo kepurių tirpimui;
  • karščio bangos kelia širdies ligų grėsmę diabetikams, pagyvenusiems bei labai jauniems žmonėms.

You may also like...