Kėdainiuose medžiai pasipuošė nuotaikingais mezginiais

Kėdainiuose medžiai pasipuošė nuotaikingais mezginiaisŠią savaitę Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centre apsilankė Kalėdų nykštukė, kuri kartu su dėstytojais ir studentais šventiškai apmezgė studijų centro aplinką.

Graži ir prasminga idėja gimė dar rudens viduryje. Dėstytojos Gražina Jedemskienė, Edita Dulkinienė, Nina Kuitienė, Ginta Kyburienė ir bibliotekos vedėja Virginija Rakevičiūtė kartu su Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojomis bei studijų centro studentais iš surinktų spalvotų mezginių papuošė studijų centro centrinio įėjimo medžius, apšvietimo stulpus, laiptų turėklus.

Kėdainiuose medžiai pasipuošė nuotaikingais mezginiaisVisas idėjos įgyvendinimas susidėjo iš kelių etapų. Pirmiausia studijų centro ir TAU bendruomenė rinko įvairius spalvotus ir jau nebenaudojamus mezginius. Vėliau buvo įkurtos tikros šių mezginių pašaukimo antram gyvenimui dirbtuvėlės. Surinktos medžiagos buvo siuvamos ir pritaikomos puošybai. Galiausiai parengti puošiniai „aprengė“ studijų centro aplinką.

Džiugu, kad bendrai veiklai susijungė įvairios kartos ir kad Kadėdų laukimas tapo prasmingas.

Daugiau fotografijų rasite čia.

You may also like...