Kauno „Varpo“ gimnazijoje tarptautinio projekto paroda

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas kovo 14 dieną Kauno „Varpo“ gimnazijoje (Varpo g. 49) išeksponavo Aprangos dizaino katedros ir Kipro universiteto projekto parodą, kuri atveria bendruomenės nariams pasaulio spalvas kolekcijų pagrindu.

Jau tradiciją tapęs gilus bendradarbiavimas su Kauno „Varpo“ gimnazija šį kartą bendruomenės narius pažindins su Aprangos dizaino subtilybėmis, tarptautiniu bendradarbiavimu, realiai įgyvendintais projektais ir kolekcijomis.

Bendras Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino katedros ir Frederic University Fashion design katedros prieš du metus įgyvendintas „Colour around the world form Lithuania to Cyprus“ tapo vienu iš pagrindinių tarptautinį kūrybinį bendradarbiavimą įtvirtinančių projektų.

Jis buvo reprezentuotas ir tarptautiniame mados šou „Apkalbos 2016“ bei sulaukė didelio susidomėjimo. Projektu siekiama ne tik išugdyti kiekvieno dalyvio kūrybiškumą, bet ir siekiama atskleisti individualų braižą.

E. Valiulytės fotografijaStudentai projektavo drabužių kolekciją pasirinkdami citatą apie spalvą arba spalvos simbolinę ar kultūrinę reikšmę, analizavo spalvos ir audinio svarbą modelio dizaino sprendimuose, pasiuvo drabužių kolekciją, kurią fotografijose ir gali analizuoti „Varpo“ gimnazijos bendruomenės nariai.

Projekte „Colour around the world form Lithuania to Cyprus“ dalyvavo Kipro ir Lietuvos studentai Balsevič Karolina, Kovalenkinaitė Evelina, Lisauskaitė Aurelija, Petrauskaitė Monika, Pociūtė Brigita, Nausėdaitė Inesa, Foteini Evangelou, Maria Varnakides, Antrea Pachiti, Petroulla Liasi, Dimitrinka Skachkova, Leoni Kleovoulou, Simoni Chistodoulou, Anastasis Anastasiou bei dėstytojai Eleni Gircalli, Doris Kailos, Rita Kaupelienė, Stella Justina Kasperavičienė.

Iki balandžio 20 dienos turite puikią progą vizualiai įtvirtinti požiūrį apie Aprangos dizainą ir tarptautinio konteksto projektus. Ugdome jaunąją kartą.

You may also like...