Kauno kolegijos VPMF – vėl tarp geriausių

Kauno kolegijos VPMF – vėl tarp geriausių Kauno kolegijos Verslo praktinio mokymo firmos (VPMF) praeitą savaitę dalyvavo Tarptautinėje VPMF mugėje „Klaipėda 2015“, kuri organizuojama jau 19 kartą. Studentai ir šįmet džiaugėsi aukščiausiais įvertinimais.

 

 

Renginio tikslas – ugdyti verslumą ir kūrybiškumą

Kauno kolegijos VPMF – vėl tarp geriausiųTai kasmetinis renginys, kurį kiekvieną pavasarį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija ir Simulith centras. Šio renginio tikslas – tobulinti jaunimo verslumo įgūdžius, pajusti rinkos privalumus ir trūkumus, ugdyti prekybinės veiklos, rinkodaros kompetencijas, įgyti tarptautinio bendravimo gebėjimų, o taip pat stiprinti bendradarbiavimą tarp mokymo institucijų ir socialinių partnerių – verslo įmonių bei organizacijos vadovų.

Dalyvaudami tarptautinėse mugėse studentai ne tik mokosi atstovauti savo VPMF, kolegiją, šalį, bet ir pasisemia neįkainojamos darbo su užsienio firmomis, bendravimo patirties, tobulina užsienio kalbų mokėjimą, įgauna drąsos ir didesnio pasitikėjimo savimi, komandinio darbo įgūdžių, patiria naujų įspūdžių.

Idėjos sujungė 4 Europos šalis

Kauno kolegijos VPMF – vėl tarp geriausiųŠiemet mugėje dalyvavo 41 VPMF iš Lietuvos, Rusijos, Suomijos ir Slovakijos. Kauno kolegijai atstovavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto VPMF: „Talija“ (vadovė Aušra Arminienė), „Raštmena“ (vadovė Lina Kupstienė) ir Tauragės skyriaus VPMF „Nobilitas“ (vadovė Rūta Gudelienė).

Dvi dienas trukusio renginio metu dalyviai pristatė savo verslo idėjas, reklamavo savo prekes ir paslaugas, dalykiškai bendravo ir bendradarbiavo su klientais bei verslo atstovais, demonstruodami įgytas teorines bei praktines žinias. Viso renginio metu VPM firmas vertino trys vertinimo komisijos, kurias sudarė deleguoti verslo organizacijų ir įmonių nariai, „Simulith“ centro nariai bei VPMF vadovų komisija.

Džiugina Kauno kolegijos studentų įvertinimai

Kauno kolegijos VPMF – vėl tarp geriausiųKaip ir kasmet Kauno kolegijos studentai sėkmingai atstovavo savo VPM firmas. Kiekvienais metais „Geriausio vadybininko“ nominaciją laimi Kauno kolegijos studentai. Šiemet „geriausia vadybininke“ tarp aukštųjų mokyklų išrinkta AD3 studentė Ieva Bertašiūtė iš VPMF „Raštmena“, o VV3/1 studentė Edita Mazuronytė iš VPMF „Talija“ gavo apdovanojimą „Inicatyviausias VPMF darbuotojas 2014“.

Geriausiai įvertinta tarp aukštųjų mokyklų firmų ir auksine mugės VPMF „už geriausią gebėjimą reklamuoti savo VPM firmą, jos prekes ir paslaugas“ tapo VPMF „Talija“, kuri buvo apdovanota taure. Ši VPMF taip pat buvo išrinkta „Tarptautiškiausia VPMF 2014“ už anglų kalbos įgūdžių tobulinimą renginiuose, taip pat gavo apdovanojimą „Metų korespondentas 2014“ už VPMF veiklos viešinimą laikraštyje „Simulith“ žinios.

Kauno kolegijos VPMF – vėl tarp geriausiųVPMF „Raštmena“ „už geriausią gebėjimą reklamuoti savo VPMF, jos prekes ir paslaugas tarp aukštųjų mokyklų“ buvo įvertinta sidabrine mugės VPMF, taip pat apdovanota už metų apyvartą 2014.

VPMF „Nobilitas“ tapo bronzine mugės VPMF už „originaliausią stendą tarp aukštųjų mokyklų“, taip pat buvo apdovanota už geriausią radijo reklamą. Tauragės skyriaus studentai taip pat iškovojo pirmą vietą orientaciniame žaidime „Atskleisk verslo labirinto paslaptį“, ir buvo apdovanoti vertingais renginio rėmėjų prizais.

„Studentai po renginio grįžo su gerais įspūdžiais bei emocijomis ir tvirtino, kad tai buvo puiki patirtis būsimai veiklai išbandant save bei pasisemiant žinių bei praktinės dalyvavimo parodose patirties, pristatant savo idėjas bei įvertinant rezultatus“, – apibendrina VPMF „Talija“ vadovė A. Arminienė.

You may also like...