Kauno kolegijos verslo praktinio mokymo firma „Turistlandija“ skynė laurus

Kauno kolegijos verslo praktinio mokymo firma „Turistlandija“ nuskynė laurusBalandžio 20 dieną Vilniuje įvyko dvidešimtoji Verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) mugė, kurioje savo valdomas imitacines įmones, jų prekes ir paslaugas pristatė daugiau kaip 300 Lietuvos moksleivių ir studentų. Šįmet Kauno kolegijos studentai vėl buvo tarp išskirtinių ir už įvairias verslo idėjas žėrėsi apdovanojimus.

Kauno kolegijai VPMF mugėje atstovavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto VPMF firmos: „Raštmena“ (vadovė Lina Kupstienė), „Turistlandija“ (vadovė Rasa Šabrinskienė) ir „Nobilitas“ (vadovė Rūta Gudelienė).

Iš įvairių verslo sričių atstovų sudaryta komisija vertino dalyvių komandinį darbą, produktą, jo pateikimo originalumą, gebėjimą reklamuoti savo prekes, akcentuoti produkto naudą vartotojui. Vilniaus rotušėje vykusiame renginyje galima buvo sutikti daug jaunų, iniciatyvių busimųjų vadybininkų, kurie savo studijų metu įgytas teorines žinias ir gebėjimus, galėjo pademonstruoti derybų metu, pristatydami ar pardavinėdami savo įmonės prekes / paslaugas. Tarp tokio gausaus dalyvio būrio neliko nepastebėtos ir VPMF „Turistlandijos“ komandos narės: Lilė Arlauskaitė ir Eglė Čerkesaitė, tapusios vienomis iš geriausių mugės vadybininkių.

Renginio metu mugės dalyviai siekė tapti trijų mugės nominacijų nugalėtojais. Geriausiai įvertinta tarp aukštųjų mokyklų ir auksine mugės VPMF „už gebėjimą reklamuoti savo firmą, jos prekes ir paslaugas“ tapo VPMF „Turistlandija“. „Už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp aukštųjų mokyklų“ ir sidabrine mugės VPMF tapo „Raštmena“, kuri taip pat pademonstravo geriausią „gyvą“ VPMF pristatymą. VPMF „Nobilitas“ tapo bronzine mugės VPMF už „originaliausią stendą tarp aukštųjų mokyklų“, taip pat buvo apdovanota už geriausią radijo reklamą.

Kauno kolegijos verslo praktinio mokymo firma „Turistlandija“ nuskynė laurus

Kauno kolegijos studentai iš VPMF mugės grįžo pilni teigiamų emocijų ir su linkėjimais kitiems VPMF dalyviams. „Nepraleiskite galimybės sudalyvauti tokiame renginyje ir neužleiskite lyderio pozicijų“, – sakė studentai.

Kiekvienais metais Kauno kolegijos studentai daug dirba ir stengiasi, kad jų imitacinės firmos būtų reprezentatyvios, patrauklios, inovatyvios ir traukiančios dėmesį. Nenuostabu, kad šios pastangos jau ne pirmus metus iš eilės yra įvertintos ir tarptautiniu mastu.

You may also like...