Kauno kolegijos tinklininkai Kauno miesto „B“ lygoje pelnė antrą vietą Kauno kolegijos tinklininkai Kauno miesto „B“ lygoje pelnė antrą vietą – Diktum Faktum – Kauno Kolegija

Kauno kolegijos tinklininkai Kauno miesto „B“ lygoje pelnė antrą vietą

„B" lygos varžybosBalandžio 24d. LSMU VA sporto rūmų salėje įvyko B lygos finalinės rungtynės, dėl aukso medalių. Jėgas surėmė dvi tinklinio ekipos: Marijampolės „Exleasingcar“ ir „Kauno Kolegija“. Po penkių setų kovos pergalę šventė marijampoliečiai.

Pirmasis setas prasidėjo aršia kova. Nei viena komanda nesugebėjo išsiveržti į priekį (5:5; 6:7). Vis tik „Kauno Kolegijos“ ekipos tinklininkai keliais taškais pabėgo nuo priešininkų komandos (16:20). Marijampolės „Exleasingcar“ tinklininkai priešinosi nesustabdomam „Kauno kolegijos“ atstovui M.Samuiliui, bet pasivyti varžovų komandos šiame sete jau nebepavyko. Stiprūs „Kauno Kolegijos“ padavimai leido vėl atitrūkti nuo priešininkų ekipos (17:23). Marijampoliečiai mėgino pasivyti varžovus, tačiau pirmąjį setą stabiliau sužaidę „Kauno Kolegijos komanda.

„B" lygos varžybosAntroji rungtynių dalis prasidėjo Marijampolės „Exleasingcar“ dominavimu, o „Kauno Kolegijos“ komandai sunkiai sekėsi pramušti puikius varžovų statomus blokus. „Kauno kolegijos“ klaidos leido varžovams išsiveržti į priekį. Minutės pertraukėlėmis „Kauno Kolegijos“ trenerė bandė stabdyti Marijampolės „Exleasingcar“ ekipą. Vis tik tai nepadėjo- antrajame sete marijampoliečiai laimėjo, rezultatu – 25:14 ir išlygino santykį (1:1).

Trečioji rungtynių dalis prasidėjo Marijampolės „Exleasingcar“ spurtu. Nors „Kauno Kolegijos“ tinklininkai ryžtingai kovėsi iki pat seto pabaigos. Marijampolės „Exleasingcar“ komanda nugalėjo trečiajame sete, rezultatu – 25:22 (2:1).

Ketvirtojo seto pradžioje, per anksti patikėję savo pergale, marijampoliečiai pradėjo klysti, o tuo naudodamiesi „Kauno Kolegijos“ tinklininkai žengė ketvirtojo seto pergalės link. Dar kelios rezultatyvios J.Laurinavičiaus atakos ir „Kauno Kolegija“ laimėjo ketvirtąjį setą, bei išlygino setų rezultatą.

„B" lygos varžybosRungtynių pabaigoje užvirė arši kova. Nors penktojo seto pradžia buvo ganėtinai lengva Marijampolės „Exleasingcar“ ekipai. Po ketvirtojo seto nesėkmės Marijampoliečiai sugebėjo rasti jėgų kovoti lemiamajame mūšyje, daug agresyviau žaidė puolime ir išplėšė pergalę paskutinėmis minutėmis. Setas baigėsi rezultatu – 15:11 (3:2) ir bendra marijampoliečių rungtynių pergale.