Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas su mumis – jau du metai
Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“ tarptautinės studentų dienos išvakarėse, lapkričio keturioliktąją, šventė dviejų metų sukaktį ir kolegijos bendruomenei bei miestiečiams dovanojo šėlionių netrūkusį tautinių šokių festivalį „Rudens ratelis“.
Dviejų metukų gimtadienį kartu su Kauno kolegijos studentų tautinių šokių kolektyvu šventė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos tautinių šokių kolektyvas „Džigūnas“ ir Kauno technikos kolegijos tautinių šokių kolektyvas „Pušynėlis“.
Kolektyvai susirinkusius nudžiugino tautinio šokio nuotaika ir ritmu – surengė pasirodymus, pasveikino naujus šokėjus. „Sveikinu Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvą „KauKas“ ir džiaugiuosi studentų bei vadovo Kętučio Pušinaičio entuziazmu, veržlumu, gebėjimu pritraukti žiūrovo dėmesį ir aktyviu dalyvavimu ne tik Kauno kolegijos, bet ir visuomenei skirtuose renginiuose“, – teigė šventės globėjas, Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys.
Prisiminkime Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvo „KauKas“ veiklą
Šokėjai į pirmąją savo repeticiją susirinko 2012 metų lapkričio 14 dieną. Šiandien tautinių šokių entuziastų pulką sudaro įspūdingas skaičius – net 34 Kauno kolegijos studentai. Kolektyvo meno vadovui K. Pušinaičiui talkina baletmeisteris Aurimas Tiškevičius, koncertmeisterė Irina Judickienė.
Per du metus kolektyvas surengė 23 koncertus ir pasirodymus. Šešis kartus koncertuota Kauno kolegijoje, 10 kartų – įvairiose Kauno miesto salėse ir erdvėse, keturis kartus – įvairiuose Lietuvos miestuose.
Kauno kolegijos šokėjai dalyvavo Lietuvos dainų šventėje Vilniuje, respublikiniame tautinių šokių kolektyvų konkurse „Pora už poros“ Birštone ir Prienuose, kur laimėta antroji vieta. Kolektyvas savo tautinio šokio meną demonstravo ir Latvijoje: surengti trys pasirodymai Daugpilyje – dalyvauta Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventėje „Gaudeamus“.
Per šiuos du aktyvius gyvavimo metus tautinių šokių kolektyvas paruošė ir koncertuose sušoko 16 lietuviškų tautinių šokių, dar keturi šokiai ruošiami.