Kauno kolegijos studentės praktika virto socialine akcija

Kauno kolegijos studentės praktika virto socialine akcijaLapkričio 11 dieną Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų sporto salėje vyko krepšinio varžybos, kuriose savo jėgas išbandė lengvosios grupės nuteistieji bei Kauno kolegijos krepšinio komanda. Šį sporto renginį organizavo pataisos namuose praktiką atliekanti Kauno kolegijos Socialinio darbo studijų studentė Donata Jonaitytė, kartu su Kauno kolegijos sporto centru bei įstaigoje dirbantys specialistai.

Aktyvus bei iniciatyvus jaunimas, iš Kauno kolegijos atvykstantis atlikti įstaigoje praktiką, stengiasi įsijungti į darbuotojų socialinės reabilitacijos veiklą ir, bendradarbiaujant su savo praktikos vadovais, užtikrinti pozityvų nuteistųjų užimtumą bei skatinti jų fizinį aktyvumą.

Kauno kolegijos antroji krepšinio komanda ir jų treneris Modestas Riauka į varžybas pataisos namuose atvyko pasiruošę atkakliai kovai krepšinio aikštelėje. Kartu su komanda atvyko ir teisėjai bei varžybų sekretorė. Varžybos išties buvo įtemptos ir permainingos. Įstaigos auklėtinių komandos žaidėjams nestigo entuziazmo ir noro laimėti, deja, šiek tiek pritrūko sportinės sėkmės, todėl nuaidėjus teisėjo finaliniam švilpukui Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų lengvosios grupės nuteistieji draugiškai pasveikino pergalę iškovojusius Kauno kolegijos krepšininkus.

Po varžybų treneris M. Riauka sakė, jog tai tik tokių organizuotų rungtynių pradžia, nes dar yra numatyta sužaisti keletą draugiškų rungtynių ir taip aktyviai prisijungti prie dalyvavimo socialinėje veikloje.

Laisvalaikis krepšinio aikštelėje, nepaisant varžybų rezultato, – puikus būdas ugdyti sveikos gyvensenos, sąžiningos konkurencijos įpročius bei toleranciją. Dėkojame Kauno kolegijos praktikantams, kurie įsijungia į įstaigos bendruomenės gyvenimą ir paįvairina įstaigos auklėtinių kasdienybę.

You may also like...