Kauno kolegijos studentas tobulino savo žinias Jungtinėse Amerikos valstijose

Kauno kolegijos studentas tobulino savo žinias Jungtinėse Amerikos valstijoseKauno kolegijos Medicinos fakulteto studentas Peter Obieze Nkwocha vasarą išbandė programos „Work and Travel” galimybes bei sudalyvavo intensyviuose kursuose. Studentas dalijasi savo patirtimi su kitais Kauno kolegijos studentais.

Vasarą iškeliavau į Jungtines Amerikos valstijas, pagal programą „ Work and Travel Exchange” Buvimas svečioje šalyje suteikė galimybė iš arčiau pamatyti Amerikos kultūrą, pamatyti istoriškai reikšmingas vietas, susipažinti su šios šalies žmonėmis.

Kauno kolegijos studentas tobulino savo žinias Jungtinėse Amerikos valstijoseEsu dėkingas už galimybę sudalyvauti aštuonias valandas trukusiuose medicinos kursuose. Jie vyko Bruklino „Interfaith” ligoninėje, Niujorke. Nepaisant to, kad tai buvo gana trumpa programa, gavau daug naudingų žinių. Esminė mokymų tema – pirmosios pagalbos teikimas psichologinių sutrikimų turintiems žmonėms. Informacija buvo sutelkta taip, kad dalyviai išmoktų pirmųjų pagalbos žingsnių, gebėtų palaikyti ir patarti žmonėms, turintiems tokių bėdų. Nors ir prieš tai esu dalyvavęs kursuose apie Psichologinę sveikatą, tačiau tai buvo neeilinė proga pagilinti žinias visiškai kitokioje kultūroje.

Terminas „Pirmoji pagalba“ apima pagalbą arba reagavimą mediciniškai kritiniais atvejais. Psichologinių sutrikimų ar ligų diagnozės yra dažnai naudojamos šiuolaikinėje visuomenėje, tačiau retas kuris tiksliai žino, kas tai per problemos, ką išgyvena su jomis susiduriantys žmonės ir jų aplinka. Dažniausiai manoma, kad psichologinės problemos yra retos, silpnų žmonių bėdos, tačiau mažai kas žino, kad psichologinės ligos yra kur kas dažnesnės nei širdies, plaučių ligos ar vėžys. Šiuolaikiniame pasaulyje psichologinės problemos itin opios.

Kauno kolegijos studentas tobulino savo žinias Jungtinėse Amerikos valstijoseEsu laimingas, gavės pakvietimą dalyvauti šioje programoje. Nuostabu, kad Jungtinių Amerikos valstijų Nacionalinė taryba, atsakinga už elgsenos sveikatą, suteikė galimybę užsienio studentams dalyvauti šioje programoje nemokamai.  Tai buvo neeilinė patirtis, kurią rekomenduočiau ir kitiems Kauno kolegijos studentams.

You may also like...