Kauno kolegijos studentas Šiauliuose organizavo lėkčiasvydžio turnyrą

Kauno kolegijos studentas Šiauliuose organizavo lėkčiasvydžio turnyrąVasario 28 dieną Kauno kolegijos lėkčiasvydžio komandos nariai dalyvavo Šiauliuose vykusiame „Sun City Colibri HAT“ lėkščiasvydžio turnyre, kurį organizavo Kauno kolegijos sporto vadybos pirmo kurso studentas Karolis Novikovas.

Šiame turnyre dalyvavo žaidėjai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Jurbarko ir taip pat Kauno kolegijos studentai, kurie atstovavo Kauną.

Kauno kolegijos studentas Šiauliuose organizavo lėkčiasvydžio turnyrą„Kauno kolegijos studentai turėjo puikią galimybę išbandyti savo jėgas su kitais Lietuvos lėkščiasvydžio atstovais bei susipažinti su kitų miestų žaidėjais“, – informuoja lėkščiasvydžio entuziastas K. Novikovas. Tokiuose turnyruose žaidėjai registruojasi individualiai, o ne su komanda ir burtu keliu būna paskirstomi į komandas. Žaidėjai dažniausiai būna skirstomi į skirtingus burtų krepšelius arba kepures pagal patirtį ir lytį, vėliau traukiant žaidėjų vardus suskirstomos komandos.

Kauno kolegiją atstovavo 10 žaidėjų: Šarūnas Docius, Karolis Novikovas, Eimantas Zaksas, Mindaugas Rimkus, Andrius Mozuraitis, Jonas Jackevičius, Mažvydas Daunys, Andrius Staloraitis, Akvilė Želvytė ir Rūta Kazlauskaitė.

Kauno kolegijos studentas Šiauliuose organizavo lėkčiasvydžio turnyrąVieniems tai buvo pirmas kartas išvysti profesionalų lėkščiasvydžio pasaulį, o kiti, jau praktikavę šį sportą, galėjo stipriau apšilti kojas su kitų komandų žaidėjais. „Iš 10 dalyvavusių studentų prizines vieta užėmė net 5 mūsų studentai!“ – džiaugiasi Karolis.

Aukso medalį iškovojo Mindaugas Rimkus, sidabro medalis atiteko Mažvydui Dauniui, bronza atiteko turnyro organizatoriui K. Novikovui.

Kauno kolegijos studentas Šiauliuose organizavo lėkčiasvydžio turnyrąŽaidimo dvasios (angl. Spirit of The Game) apdovanojimas atiteko Andriui Staloraičiui bei Šarūnui Dociui. Šis apdovanojimas yra aukščiausio lygio ir geriausią žaidimą pademonstravusios komandos įvertinimas.

Lėkščiasvydis – sporto šaka, kurioje nėra teisėjų ir visus kilusius ginčus tarp žaidėjų, taisyklių pažeidimus sprendžia patys žaidėjai, remiantis sąžiningumo, pagarbos oponentui bei garbingo žaidimo (angl. Fair Play) principais.

You may also like...