Kauno kolegijos studentas prisidėjo prie „LFF Legendos“ žaidimo kūrimo

13164462_1044593478927500_1092881729066393268_nPraėjusių metų žiemą, Lietuvos futbolo federacija ir UAB „SneakyBox“ paskelbė apie pirmojo sporto vaizdo žaidimo – „LFF Legendos“ kūrimo proceso pradžią. Prie šio unikalaus projekto reikšmingai prisidėjo Kauno kolegijos studentas Dovydas Daubaris. Vaikinas yra trečio kurso studentas ir studijuoja sporto vadybos programoje. Jau greitai, studentas ginsis savo baigiamąjį darbą, bet prieš tai atliko praktiką Lietuvos futbolo federacijoje. Dėl šios priežasties, Dovydas buvo pakviestas prisijungti prie „SneakyBox“ žaidimo kūrėjų komandos.

„Asmeniškai dažnai pats žaidžiu vaizdo žaidimus ir domiuosi naujausiomis technologijomis susijusiomis su sporto medija. Visgi, tikriausiai niekada nepagalvojau, kad studijuodamas sporto vadybą Kauno kolegijoje, kad teks prisidėti prie futbolo žaidimo kūrimo proceso. Dirbdamas su „SneakyBox“ komanda, turėjau atlikti būsimos aplikacijos rinkos analizes ir padėti Lietuvos futbolo federacijos vadybininkams ties licencinių sutarčių sudarymu su būsimais žaidimo herojais (futbolininkais). Tai buvo unikali galimybė pamatyti tikrąją sporto ir informacinių technologijų organizacijų darbą iš vidaus.“ -, pasakojo Dovydas Daubaris.

UAB „SnekyBox“ projektų vadovas ir Kauno kolegijos lektorius Edgaras Abromavičius negailėjo gerų žodžių jaunajam kolegai:

ft1„Dovydas yra vienas perspektyviausių savo kurso studentų ir visiškai nenustebino ,kai savo iniciatyva ir atkaklumu papuolė į šio unikalaus projekto „sūkurį“. Manau, kad jam tai bus reikšminga patirtis, kurią galės panaudoti ateityje. Visos naujausios tendencijos rodo, kad interaktyvioji medija tampa vis svarbesne sporto verslo dalimi. Pavyzdžiui NBA turi savo atskirus dedikuotus padalinius vaizdo žaidimams. Be skaitmeninės medijos verslo patirties yra labai sunku tikėtis, kad ateityje bus galimybė įsidarbinti didžiausiose sporto organizacijose. Dovydas apsigynęs savo baigiamąjį darbą, turės ne vien tai patvirtinantį diplomą, bet ir ypač vertingą patirtį, kuri pravers jo tolimesnėje karjeroje.

„LFF Legendos“ –  pirmasis oficialus Lietuvos sporto vaizdo žaidimas. Aplikacija yra nominuota, kaip „metų žaidimas“ LOGIN 2017 apdovanojimuose. Iki gegužės 12 d., savo balsą galite atiduoti adresu: http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/223

You may also like...