Kauno kolegijos studentams ir darbuotojams – paskaita apie ledo ritulio pasaulį

Paskaitos apie ledo ritulio pasaulį akimirkaKauno kolegijos Sporto vadybos katedros iniciatyva Kauno kolegija gruodžio 2 dieną turėjo galimybę susipažinti su vyriška ir dinamine sporta šaka – ledo rituliu. Pranešimus skaitė du šios sporto šakos ekspertai.

„Sporto vadybos studijų programos studentai domėjosi ir aktyviai klausinėjo, kas lėmė, jog ledo ritulys taip sparčiai populiarėja Lietuvoje, kiek privačių ledo ritulio mokyklų ar klubų yra mūsų šalyje“, – teigia Vadybos ir ekonomikos fakulteto Sporto vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas.

Paskaitos apie ledo ritulio pasaulį akimirkaSvečiuose viešėjo Lietuvos ledo ritulio asociacijos generalinis sekretorius Tomas Vaidas Budrauskas, kuris pristatė gruodžio 13–19 Elektrėnuose vyksiantį U-20 pasaulio čempionatą ir padovanojo 5 bilietus į rungtynes, kuriuos laimėjo studentai, teisingai atsakę į klausimus apie šią sporto šaką.

Svečiuose taip pat viešėjo ir ledo ritulio mokyklos „Griunvaldas“ vadovas Linas Paražinskas, kuris pristatė šios sporto šakos istoriją ir Paskaitos apie ledo ritulio pasaulį akimirkažymiausius sportininkus, kurie garsina Lietuvos vardą.Vadovas taip pat pateikė staigmeną, pakviesdamas prisijungti Sporto vadybos studijų programos studentus ir išbandyti jėgas mokyklos „Griunvaldas“ vadybiniame sektoriuje.

„Esame dėkingi garbingiems svečiams, kurie atrado laiko ir noro susitikti, diskutuoti su Kauno kolegijos bendruomene“, – džiaugiasi dr. A. Brusokas. Paskaitos dalyviai išgirdo įdomių istorijų apie šią sporto šaką, o svarbiausia, jog visi dar kartą įsitikino, kokie šaunūs mūsų šalies geriausi ledo ritulininkai – Darius Kasparaitis ir Dainius Zubrus.

You may also like...