Kauno kolegijos šokėjai tautinio šokio ritmą demonstravo Italijoje

Kauno kolegijos šokėjai tautinio šokio ritmą demonstravo Italijoje. Dominyko Anužio fotografijaJau pakeliui namo rugpjūčio 24–28 dienomis Italijoje gastroliavęs Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“. Kolegijos šokėjai dalyvavo tarptautiniame folkloro festivalyje „Bracciano‘s Castle“.

Tai įvairių šalių tautinio šokio tradicijas puoselėjantis renginys, organizuojamas jau ne vienerius metus. Šįmet festivalyje dalyvavo tautinių šokių kolektyvai iš Meksikos, Turkijos, Rumunijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Kauno kolegijos šokėjai tautinio šokio ritmą demonstravo Italijoje. Dominyko Anužio fotografijaPasak Kauno kolegijos šokių kolektyvo vadovo Kęstučio Pušinaičio, per vasarą festivalio pasirodymams intensyviai ruošėsi septynios šokėjų poros. Studentai lietuviško šokio žingsnelius demonstravo dvejuose koncertuose, dalyvavo iškilmingoje eisenoje. „Šokome Senamiesčio centrinėje aikštėje, įspūdingos pilies papėdėje. Mus Italijos žiūrovai priėmė labai šiltai, sulaukėme gerų atsiliepimų iš kitų kolektyvų šokėjų.“ – įspūdžiais dalinasi studentė Adelė Patašiūtė.

Apdovanojimai„Kauno kolegijos studentai ne tik šoko patys – renginio metu žingsnelių mokė ir Braciano miestelio gyventojus bei turistus“, – sako tautinių šokių kolektyvas „KauKas“ vadovas K. Pušinaitis.

Kauno kolegijos šokėjai tautinio šokio ritmą demonstravo Italijoje. Dominyko Anužio fotografijaStudentai džiaugiasi šia nauja patirtimi ir galimybe pamatyti kitų pasaulio šalių kultūras,  susipažinti su tautinio šokio ritmais. „Šaunu, jog ne tik pasisėmėme choreografijos žinių, bet ir pakeliui į festivalį aplankėme Lenkiją,  Čekiją, Austriją, apžiūrėjome Zalcburgą, Romą. Grįždami namo užsukome į Budapeštą.“ – apie kelionę pasakoja A. Patašiūtė.

You may also like...