Kauno kolegijos krepšininkai kovoje prieš LSU: fortūna trumpam nusigręžė

Po itin sėkmingai praėjusio gruodžio ir sausio mėnesių Lietuvos studentų krepšinio lygoje, Kauno kolegijos krepšinio komanda susidūrė su trumpam nusigręžusia fortūna. Praėjusį pirmadienį, vasario 19-ąją, aukštosios mokyklos komanda pripažino turnyro lentelės kaimynės, Lietuvos sporto universiteto krepšinio komandos, laimėjimą, rezultatu 85:67 (21:19, 16:11, 28:20, 20:17).

Tądien iš Kauno kolegijos komandos išsiskyrė po 22 taškus surinkę ir po 10 kamuolių atkovoję Giedrius Stankevičius ir Justas Janulis. Martynas Valters pelnė 11 taškų.

Šį sezoną tai buvo jau antroji LSU pergalė prieš KK ekipą. Taigi, jei paskutiniajame ture pergales iškovos tiek LSU (rungtyniaus Kaune su LCC), tiek KK (žais išvykoje su VDU krepšininkais) ekipos, tada trečioji vieta atiteks LSU studentams. Jei LSU pralaimės, o KK laimės, tada jau trečioje vietoje liks KK studentai. Jei abi šios komandos paskutiniajame ture patirs pralaimėjimus, o KTU iškovos pergalę (varžysis su autsaideriais ASU studentais), tada trys Kauno komandos – LSU, KK ir KTU – turės po lygiai taškų ir jau skaičiuosis visų trijų komandų tarpusavio santykis.

You may also like...