Kauno kolegijos krepšininkai baigė pasirodymą LSKL čempionate

Kauno kolegijos krepšininkai baigė pasirodymą LSKL čempionateKauno kolegijos krepšinio rinktinė prieš Velykas Šiauliuose sužaidė paskutines šio sezono Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) rungtynes. Bendroje turnyrinėje lentelėje kolegijos rinktinė užima 9 vietą, o pelnytų taškų, perduotų ir atkovotų kamuolių kategorijose mūsų Alma Mater kolegijos krepšininkai demonstruoja itin aukštus asmeninius rezultatus.

Šiame sezone Kauno kolegijos vaikinai iškovojo 6 pergales ir patyrė 14 pralaimėjimų iš kurių net 6 rungtynės pralaimėtos mažiau nei 5 taškais. Vos antrą sezoną žaidžiame pirmoje LSKL grupėje, pirmaisiais metais pavyko iškovoti 5 pergales, šiemet jau 6, komanda daug rungtynių pralaimėjo vos keliais taškais, todėl tikimasi, kad kitas sezonas bus dar geresnis ir kolegija taps dar grėsmingesne varžove visiems Lietuvos universitetams (aut. past. – Kauno kolegija LSKL – vienintelė tarp universitetų).

Galime didžiuotis kolegijos krepšininkais, kurie išsiskyrė savo individualiais gebėjimais ir pateko tarp geriausių LSKL žaidėjų. Pelnytų taškų kategorijoje 4 vietoje rikiuojasi vidutiniškai po 20,2 taško pelnęs Eividas Mološčiakas, iškart po jo – 5 vietoje – vidutiniškai po 18,6 taško pelnęs Antanas Bertašius. Rezultatyvių perdavimų komandos draugams negailėjęs E. Mološčiakas per rungtynes atliko vidutiniškai 6,1 perdavimo ir užimą 2 vietą. A. Bertašius taip pat patenka ir tarp daugiausiai kamuolių atkovojančių LSKL krepšininkų – po vidutiniškai per rungtynes 10,5 kamuolio atkovojęs vaikinas rikiuojasi 3 vietoje.

„Su Kauno kolegija LSKL pirmame divizione žaidžiame jau antrą sezoną, tad iš šio sezono tikėjausi daugiau. Devinta vieta manęs nedžiugina, manau, galėjome pasirodyti daug geriau, nemažai rungtynių pralaimėjome keliais taškais, o tai mums daug kainavo. Prieš šį sezoną komandoje pasikeitė nemažai žaidėjų, tad prireikė nemažai laiko, kol susižaidėme, pradėjome vienas kitą pažinti aikštelėje. Noriu padėkoti komandos žaidėjams už nuoširdų darbą kiekvienų rungtynių metu, treneriams – už pasitikėjimą ir kantrybę, sirgaliams – už puikų palaikymą viso sezono metu.“ – sako vienas stipriausių komandos žaidėjas E. Mološčiakas.

Treneris Rolandas Rakutis kartu su komanda prasidedant sezonui buvo užsibrėžę patekti tarp 8 stipriausių LSKL komandų. Komanda mano, kad šį sezoną fortūna šiek tiek apleido dėl įvairių trikdžių: sezono pradžioje net trys aukšto lygio žaidėjai išvyko rungtyniauti į užsienio klubus, prieš paskutines sezono rungtynes traumas patyrė stiprūs žaidėjai A. Bertašius ir Martynas Valters.

Primename, jog Kauno kolegijos krepšininkai kaunasi ne tik LSKL. Vaikinams puikiai sekasi Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) „A“ lygoje. Pasibaigus reguliariam sezonui esame antroje vietoje su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais. Šiame čempionate komandai keliami tikslai būti tarp 4 stipriausių komandų. Atkrintamosios rungtynės prasidės jau po Velykų – Kauno kolegijos krepšininkai susitiks su KM Perkūnas vaikinais.

Daugiau informacijos, kaip sekasi kolegijos krepšininkams, galite rasti „Facebook“ paskyroje Kauno kolegijos krepšinio komandos.

You may also like...