Kauno kolegijos dėstytoja Europos PETHRA taurės studentų čempionate

PETRHA CUP laimėtojaiSpalio 13-15 dienomis Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedros Informacinių technologijų dalyko dėstytoja Rita Motiejūnienė vyko į IRFSS (The Regional Institute for Health and Social Training) įsikūrusią Bordeaux– Bègles, Prancūzijoje. IRFSS yra vienas iš Prancūzijos Raudonojo kryžiaus mokymo institutų. Suvažiavime dalyvavo nemažai Europos švietimo įstaigų atstovų iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Estijos, Olandijos ir kaimyninės Lenkijos.

PETRHA CUP čempionatasVizito metu Socialinių ir sveikatos moklsų institute vyko Europos PETHRA (Physiotherapy E-training Re-Habilitation) taurės studentų čempionatas, kurio metu pristatyta naujai sukurta elektroninė mokymosi programa PETHRA, skirta kineziterapijos programos studentams. Kauno kolegijos dėstytoja ne tik turėjo galimybę iš bandyti mokomąją programą, bet ir susipažino su naujų programos atvejų kūrimo valdymo mechanizmu. Tikimasi šią mokomąją programą ateityje įdiegti į Kineziterapijos studijų programos mokymosi procesą.

PERTHA cupViešnagės metu su partnerių Polytechnic Institute of Porto (Portugalija), Fizoterapijos departamento atstovais Rui Macedo ir Andreia Noites buvo aptartos dalyvavimo Kauno kolegijos Medicinos fakulteto tarptautinėje konferencijoje HESDIA galimybės. Su The University of Trieste (Italija) atstove Erica Dudine, kuri yra Sveikatos mokslų katedros dėstytoja, Erasmus mainų koordinatorė, aptartos studentų mainų galimybės. Diskusijų metu Belgijos HELB-Prigogne (Haute Ecole Libre de Bruxelles lya Prigogine) įstaigos Reabilitacijos katedros dėstytoja Catherine Romanus pagyrė Lietuvos mokymo įstaigų kineziterapijos studijų kokybę.

You may also like...