Kauno kolegijos dėstytoja dalijosi savo žiniomis su Prancūzijos studentais

Kauno kolegijos dėstytoja dalijosi savo žiniomis su Prancūzijos studentaisGegužės pradžioje Prancūzijoje vyko kasmetinis Kauno kolegijos akademinio partnerio INSEEC verslo mokyklos renginys „European Week 2016“. Šis renginys buvo skirtas tarptautinį verslą studijuojantiems studentams. INSEEC verslo mokyklos inicijuojamoje savaitėje kasmet susirenka padaliniai iš visos Europos, tarp jų ir Lietuvos.

„European Week 2016“ tikslas – sustiprinti akademinių partnerių bendradarbiavimą, o svarbiausia – suteikti studentams galimybę pasisemti žinių ir patiries iš skirtingų šalių verslo profesionalų. Beveik savaitę trukusiame renginyje, Prancūzijoje besimokantys studentai turėjo galimybę dalyvauti seminaruose, paskaitose ir klausytis pranešimų įvairia tarptautinio verslo tematika.

Kauno kolegijos dėstytoja dalijosi savo žiniomis su Prancūzijos studentaisKauno kolegiją atstovavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto dėstytoja Smiltė Juraitė, kurios seminaras „Charisma in Personal Branding“ sulaukė bene didžiausio studentų susidomėjimo ir gausiausio dalyvių skaičiaus. Dėstytoja džiaugėsi galėdama pasidalinti savo žiniomis su studentais Prancūzijoje. Taip pat galimybe užmegzti tvirtesnius ryšius su įvairių šalių akademinės srities atstovais.

INSEEC verslo mokykla turi savo filialus Bordeaux, Lyone, Paryžiuje, Londone, Monake, Ženevoje, Pekine o šiais metais atidaromas dar vienas filialas San Franciske.

You may also like...