Kauno kolegijos akademiniame miestelyje – vaismedžių sodas

Kauno kolegijos akademiniame miestelyje – vaismedžių sodasKauno kolegijos akademiniame miestelyje spalio vidury su kastuvais, laistytuvais ir kitais žemės ūkio įrankiais plušo ne tik mūsų aukštosios mokyklos studentai, dėstytojai, bet ir vadovai. Bendruomenė priešais atnaujintą sporto aikštyną pasodino vaismedžių sodą.

„Suformavome net devynių rūšių 150 žemaūgių obelaičių sodą“, – rezultatą apibūdina darbams vadovavusi Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Želdinių ir agrotechnologijų katedros dėstytoja Daiva Klimavičienė.

VKauno kolegijos akademiniame miestelyje – vaismedžių sodasaismedžių sodas – tai dar viena žalioji erdvė Kauno kolegijos akademiniame miestelyje. Šį rudenį Želdinių ir agrotechnologijų katedros studentai ir dėstytojai praktinių mokymų metu taip pat pradėjo modeliuoti ir įrenginėti gėlynus. „Sodas pagyvins žaliąsias Kauno kolegijos zonas ir bus naudojamas mokymo tikslams, o pirmuosius obuolius jau galėsime skinti kitą rudenį nuo obelaičių, kurių veislė „Šampion“, – pasakojo minėtos katedros vedėjas ir dėstytojas Donatas Klimavičius.

Kauno kolegijos akademiniame miestelyje – vaismedžių sodasSodinimo meną išmanantys dėstytojai ir studentai juokavo, jog kiekvienas Kauno kolegijos bendruomenės narys, pasodintas savo obelaites turės prižiūrėti – genėti, sausu sezonu laistyti, suskaičiuoti derlių ir juo pavaišinti kolegas.

Tai ne pirma Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto žalioji iniciatyva. Viena įspūdingiausių buvo Europos Sąjungos žemėlapis iš gėlių, puošęs Kauno miesto erdves, išsamiau:

http://www.kaunokolegija.lt/kauno-kolegija-miestui-dovanoja-unikalu-zemelapi/

http://www.kaunokolegija.lt/kauno-centre-praeivius-dziugina-neiprastas-europos-zemelapis-2/ (video)

 

Kauno kolegijos akademiniame miestelyje planuojamas ir šiltnamis

You may also like...