Kauno kolegijos absolventai – laukiami Lietuvos regionuose

Šiandien Kauno kolegijos Medicinos fakultetą aplankė Mažeikių ligoninės vyriausias gydytojas Sigitas Kaktys. Vizito metu buvo derinamos bendradarbiavimo galimybės siekiant sudaryti puikias sąlygas fakulteto studentams atlikti profesinės veiklos praktikas ir skatinti kolegijos absolventus įsidarbinti Mažeikių ligoninėje.

Medicinos fakulteto Dekanas Julius Dovydaitis apžvelgė Medicinos fakulteto istorinę raidą, rengiamų studijų programų bei įgyjamų profesinių, bei bendrųjų kompetencijų įvairovę, pažymėdamas aukštą studentų motyvaciją, dėstytojų kūrybiškumą, profesionalumą.

Ligoninės direktorius Sigitas Kaktys pažymėjo, kad Kauno kolegijos Medicinos fakulteto absolventai ypatingai laukiami ir vertinami jau daugelį metų: „ Gal ir Medicinos fakulteto patirtis ir ilgametės tradicijos įpareigoja, bet tikra tiesa yra tai, kad absolventai greitai integruojasi į įvairias slaugos, sveikatinimo, diagnostikos ir kitas tarnybas, absolventų asmeninės vertybės taip pat džiugina“.

Mažeikių ligoninėje ypatingai laukiami slaugytojai, akušerės, radiologijos technologai, medicinos technologai, dietistai.

Ateityje institucinis bendradarbiavimas tik stiprės. Lietuvos regionuose veikiančios gydymo įstaigos siekia įdarbinti geriausius ir profesionaliausius savo srities specialistus.