Kauno kolegijoje – Lietuvos studentų krepšinio lygos seminaras

LSKL posėdžio akimirkaKauno kolegija jau ne vienerius metus bendradarbiauja su Lietuvos studentų krepšinio lyga LSKL. Vienas bendradarbiavimo rezultatų – kolegijos erdvėse neseniai surengtas LSKL seminaras universitetų ir kolegijų sporto centrų vadovams, dėstytojams.

Seminare buvo kalbama apie krepšinio klubo valdymą, marketingą bei komunikaciją, taip pat pristatytas 2015–2016 metų LSKL reklamos planas bei priemonės.

LSKL posėdžio akimirkaRenginį atidarė LSKL prezidento Rimanto Cibausko sveikinimo kalba, kurioje buvo pasveikinta Kauno kolegijos bendruomenė su 15 metų jubiliejumi. Seminaro dalyvius pasveikino ir kolegijos direktorius dr. Mindaugas Misiūnas pasidžiaugdamas, jog mūsų pirmoji krepšininkų komanda yra tarp geriausių 1 grupės komandų. Svečiams buvo pristatytas kolegijos akademinio miestelio sporto statinių atlikti ir būsimi darbai.

LSKL posėdžio akimirkaSeminaro dalyviams pranešimus pristatė televizijos „Sport 1“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, Lietuvos studentų krepšinio lygos atstovai. Daugiausia diskusijų ir dėmesio sulaukė Lietuvos krepšinio generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko pristatymas apie Lietuvos Krepšinio federacijos nuveiktus darbus per pastaruosius metus.

Seminare taip pat dalyvavo sporto vadybos studentai, kurie ir padėjo organizuoti šį renginį.

You may also like...