Kauno kolegijoje – Lietuvos medienos pramonės asociacijos narių suvažiavimas

Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultete surengtas kasmetinis visuotinis Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ narių suvažiavimas. Susitikimo metu pristatytos asociacijos „Lietuvos mediena“ veiklos ir stiprinta partnerystė su Kauno kolegija.

Jį pradėjo asociacijos direktorius Raimundas Beinortas, pažymėdamas, jog kiekvienais metais rengiamas suvažiavimas vyksta vis kitoje vietoje. „Labai malonu, jog šiemet suvažiavimą galime rengti asociacijos narės dr. Ingos Valentinienės vadovaujamoje Kauno kolegijos Menų akademijoje“, – sakė R. Beinortas, žodį perduodamas Kauno kolegijos direktoriui Pauliui Baltrušaičiui, kuris „Lietuvos mediena“ asociacijos narius ir garbius renginio svečius supažindino su Menų ir ugdymo fakulteto istorija, pažymėdamas, jog švenčiant Lietuvos valstybės 100 – metį, būtent fakulteto kiemelyje stovinčiame Pelėdų kalne pakelta didžiausia šalyje Lietuvos vėliava.

Oficialioje asociacijos narių suvažiavimo dalyje, jos prezidentas Gintautas Pangonis, pristatė metinį pranešimą, kuriame aptarta aktyviai ir produktyviai, sprendžiant asociacijai svarbius klausimus, dirbusi valdyba, kalbėta apie „Lietuvos mediena“ narystę įvairiose organizacijose bei medienos pramonės vietą šalies ūkyje.

G. Pangoniui baigus metinį pranešimą, pasisakyti buvo kviečiami garbūs renginio svečiai. Politikas Simonas Gentvilas, tardamas sveikinimo žodį, dėkojo už asociacijos sukurtas naujas darbo vietas, inovacijas ir svarbų indėlį į aplinkosaugą. Lietuvos pramonininkų konfederacijos vykdomasis direktorius Ričardas Sartatavičius asociacijos nariams linkėjo vienybės ir stiprybės. Žodį tarė ir Valstybinių miškų urėdijos direktorius Marius Pulkauninkas. Besibaigiant oficialiajai „Lietuvos mediena“ asociacijos narių suvažiavimo daliai buvo aptariama asociacijos veiklos ataskaita bei apdovanoti asociacijos nariai.

„Lietuvos mediena“ asociacijos nariai taip pat buvo supažindinti ir su Menų akademijos studijomis. Aplankytos Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos kūrybinės dirbtuvės; Dizaino, Mados dizaino ir Įvaizdžio dizaino studijos; nariai susipažino ir su Fotografijos studijų programos technine baze. Svečiams buvo pasakojama apie studijų programas, studentų dalyvavimą tarptautinėse ir respublikinėse parodose, konkursuose pelnytus jų apdovanojimus. „Lietuvos mediena“ asociacijos nariai turėjo galimybę pamatyti studentų studijų, kūrybinių praktikų metu kurtus darbus bei išskirtinius absolventų diplominius kūrinius, o taip pat apsilankyti Menų akademijoje veikiančioje XVII tarptautinės studentų studentų kūrybinės draugijos konferencijos „Idėjų forumas – 2019“ parodoje.

You may also like...