Kauno kolegijoje dirbančias mamas aplankė vaikai

Kauno kolegijoje dirbančias mamas aplankė vaikaiPaskutinį balandžio penktadienį, prieš pat mamos dieną, Kauno kolegijos Verslo vadybos katedra surengė neeilinę akciją „Mano mama dirba Kauno kolegijoje“. Šaunus būrys mažųjų sugūžėjo į Kauno kolegiją pasižiūrėti, kur gi dirba, kur kas rytą keliasi ir eina, brangiausias žmogus – mama.

Verslo vadybos katedros vedėja Gelmina Motiejūnė pasakojo, jog sprendimas suorganizuoti tokią akciją gimė žinant, kad daug katedros darbuotojų augina atžalas. „Todėl ir sugalvojome, jog būtų puiku atsivesti savo vaikus į Kauno kolegiją, parodyti kur dirba jų mamos, supažindinti su svarbiausiomis Kolegijos vietomis, užmegzti tarpusavio ryšius ir linksmai praleisti dieną“, – teigė G. Motiejūnė.

Kauno kolegijoje dirbančias mamas aplankė vaikaiDėstytoja Smiltė Juraitė surengė vaikams ekskursiją po Vadybos ir ekonomikos fakultetą. Tikriausiai daugelis iš vaikų pirmą kartą pamatė, kaip vyksta tikra paskaita studentams, apžiūrėjo kabinetus, susipažino su fakulteto dekane Ona Junevičiene.

Vaikai turėjo progą apsilankyti ir centrinėje Kauno kolegijos administracijoje, kurioje susipažino su direktoriaus pavaduotoju komunikacijai Antanu Vaideliu, apžiūrėjo Viešųjų ryšių ir marketingo tarnybą. Mažiesiems didelį įspūdį paliko Kauno kolegijos studentų atstovybė, kurioje kiekvienas galėjo pakalbėti per garsiakalbį ir klausti visko, kas tik rūpi.

Kauno kolegijoje dirbančias mamas aplankė vaikaiSeptynmetis Teodoras po apsilankymo Kauno kolegijoje net keletą kartų pakartojo, jog didžiausią įspūdį paliko biblioteka ir knygų grąžinimo procesas, kurį vaikai galėjo išbandyti savo rankomis.

Susipažinus su kolegija, mažųjų laukė vaišės ir paskutinė užduotis – nupiešti ir parašyti savo mamoms palinkėjimą mamos dienos proga.

Kauno kolegijoje dirbančias mamas aplankė vaikaiPraleista diena kartu su savo atžalomis, Kauno kolegijos darbuotojoms ir, svarbiausia, mamoms, buvo įsimintina. Na, o vaikams nuo šiol bus kur kas aiškiau, kur mama kasdieną išeina ir kas yra Kauno kolegija. Galbūt šie vaikai dar sugrįš, tačiau jau kitame vaidmenyje – studentų.

You may also like...