Kalėdų tinklinio turnyre triumfavo Kauno kolegijos vaikinai

Kalėdų tinklinio turnyre triumfavo Kauno kolegijos vaikinaiTradicija tapusiame studentų Kalėdų tinklinio turnyre Klaipėdoje dalyvavo dvi komandos iš Klaipėdos, viena iš Šiaulių ir, žinoma, kovėsi Kauno kolegijos studentai. Vyko draugiškų rungtynių principu organizuotas turnyras, kuriame emocijų ir įspūdingų momentų tikrai netrūko.

Kalėdų tinklinio turnyre triumfavo Kauno kolegijos vaikinaiPirmąsias varžybas kauniečiams vaikinams teko susigrumti su Šiaulių valstybinės kolegijos tinklininkais. Rungtynių metu įsibėgėję kolegijos tinklininkai lengvai susitvarkė su Šiaulių pasipriešinimu. Kiti varžovai buvo žymiai pavojingesni ir jie tai įrodė jau pirmajame sete. Antrajame sete vyko arši kova dėl kiekvieno taško – labiau pasisekė Kauno kolegijai. Lemtingame mūšyje tik dvejais taškais tinklininkai iš Kauno sugebėjo išnešti sveiką kailį prieš Klaipėdos jūreivystės profesinę mokyklą.

Kalėdų tinklinio turnyre triumfavo Kauno kolegijos vaikinaiPertraukai pasibaigus, dėl pirmosios vietos į aikštelę žengė Klaipėdos valstybinė kolegija ir Kauno kolegija. Scenarijus toks pats kaip ir praeitais metais, tačiau šįmet Klaipėda pasiruošė mesti rimtesnį iššūkį. Komandos buvo vertos viena kitos, o žiūrovams varžybų metu nuobodžiauti neteko. Po dviejų setų rezultatas buvo lygus 1:1. Trečiajame susitikime užtikrinčiau žaidė Kauno kolegijos studentai, kurie po atkaklios kovos privertė pasiduoti Klaipėdos valstybinę kolegiją ir taip jau antrus metus iš eilės išsivežti pirmąją vietą į Kauną.

Kalėdų turnyre Klaipėdoje taip pat dalyvavo ir Kauno kolegijos merginų tinklinio rinktinė. Merginos kovojo prieš Klaipėdos ir Šiaulių kolegijas. Pirmoji kova laukė su šeimininkėmis Klaipėdos tinklininkėmis. Kova visas varžybas buvo labai įtempta, bet deja namų sienos varžovėms padėjo ir priešininkės laimėjo rezultatu 2:1. Tačiau Kauno kolegijos merginos nepasidavė emocijoms ir antrąsias varžybas išėjo į aikštelę maksimaliai susikaupusios ir nesunkiai laimėjo prieš Šiaulių kolegiją rezultatu 2:0. Merginos turnyre iškovojo garbingą antrąją vietą.

Kalėdų tinklinio turnyre triumfavo Kauno kolegijos vaikinaiPagrindiniams mūšiams Lietuvos kolegijų taurei laimėti Kauno kolegijos vyrų rinktinė ruošiasi dalyvaudama „Kauno tinklinio mėgėjų dvejose lygose“. C lygoje vaikinai žaidžia „6×6“ turnyre ir yra laimėję 3 susitikimus iš 4 žaistų. B lygoje vaikinai žaidžia „4×4“ turnyre. Šioje lygoje sužaistas vienas mačas, kurį Kauno kolegijos tinklininkai nesunkiai laimėjo. Kiekvieną savaitę kolegijos rinktinė kaunasi Kauno mėgėjų lygose ir laukia aktyvesnio sirgalių palaikymo kuris palengvina komandos pergales. Visas varžybų datas galima sužinoti interneto svetainėje  www.ktml.lt.

You may also like...