Juvelyrinių dirbinių parodos metu siekta atkreipti dėmesį ir į literatūrą šia tema

 Parodos „Juvelyrika sielai ir kūnui“ akimirka. Erlendo Bartulio fotografijaPraėjusią savaitę Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto bibliotekoje eksponuota netradicinė paroda „Juvelyrika sielai ir kūnui“. Šalia bibliotekos knygų puikavosi rankų darbo papuošalai: vėriniai, apyrankės, žiedai ir auskarai. Juos pagamino ir parodos atidaryme dalyvavo papuošalų kūrėja Ieva Kėželienė.

 Parodos „Juvelyrika sielai ir kūnui“ akimirka. Erlendo Bartulio fotografijaMenininkė noriai pasakojo apie savo kūrybinio darbo pradžią nuo nesudėtingų papuošalų. „Anuomet trūko medžiagų, sunku buvo gauti karoliukų ir akmenų. Dabar kuriu papuošalus iš pačių įvairiausių medžiagų derindama skirtingų spalvų metalą, natūralius akmenis, polimerinį molį, tekstilę, odą. Papuošalai gali būti ne tik kūrybos darbas, bet ir pragyvenimo šaltinis, tačiau šiais laikais, norint sudominti vartotoją, papuošalas turi būti originalus ir vienetinis.“ – mintimis dalinosi I. Kėželienė.

 Parodos „Juvelyrika sielai ir kūnui“ akimirka. Erlendo Bartulio fotografijaFakulteto bibliotekininkės Laimutė Ramanauskienė, Egidija Seikauskienė šiuo renginiu norėjo atkreipti studentų ir dėstytojų dėmesį į bibliotekoje sukauptą turtingą juvelyrikos knygų fondą ir paraginti semtis idėjų, kuriant papuošalus patiems.

You may also like...