Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai darželinukams dovanojo Kalėdų spektaklį

Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai darželinukams dovanojo Kalėdų spektaklį. Erlendo Bartulio fortografijaKauno miesto „Aviliuko“ vaikų darželio ugdytiniai – nuolatiniai studentiškų Kalėdų spektaklių žiūrovai. Šį kartą jie atkeliavo į Justino Vienožinskio menų fakulteto salę susipažinti su „Meškiukų pasakėlėmis“, kurias sekė Ikimokyklinio ugdymo specialybės DI3 grupės studentės su dalyko „Ugdymo drama“ dėstytoja Ina Jankauskiene, pakvietusios į kūrybinę popietę.

Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai darželinukams dovanojo Kalėdų spektaklį. Erlendo Bartulio fotografijaBuvo kuriamas scenarijus, derinami muzikiniai akordai, padedant dailės dėstytojai Jolantai Stūronaitei ruošiamos dekoracijos ir pirštininės lėlės. Meškiukus vaidino ir dalijosi smaližių skanėstais studentės Jurgita Arlauskaitė ir Ieva Penkauskaitė, lapės gudrumėlius atskleidė Rita Laurikietytė, vilko nesėkmes – Greta Gorovojūtė. Kalbino vaikus, žaidė ir šoko su jais Ani Bagramian, Brigita Daugėlaitė, Ugnė Rinkevičiūtė ir kitos būsimosios pedagogės.

Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai darželinukams dovanojo Kalėdų spektaklį. Erlendo Bartulio fotografijaTai buvo tikrai smagios Kauno kolegijos studentų saviraiškos akimirkos, stebinusios ir džiuginusios mažuosius žiūrovus, tad skambių aplodismentų ir žodžio „ačiū“ jų akytėse netrūko.

You may also like...