Justino Vienožinskio menų fakulteto bibliotekoje – lėlių paroda

Justino Vienožinskio menų fakulteto bibliotekoje – lėlių parodaKauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto bibliotekoje atidaryta Kauno vaikų darželio „Vaivorykštė“ auklėtojos- metodininkės Audronės Rekašienės nertų ugdymo priemonių paroda „Aš ir Pasakos“. Nertų lėlių paroda jau buvo eksponuota „Versmės“ bibliotekoje. Taigi ši – jau antroji autorės paroda, kurią parengti padėjo fakulteto vyresnioji bibliotekininkė Laimutė Ramanauskienė.

Justino Vienožinskio menų fakulteto bibliotekoje – lėlių parodaPasidalinti patirtimi A. Rekašienę į Ugdymo drama paskaitą pakvietė Ikimokyklinio ugdymo katedros dėstytoja Ina Jankauskienė. Antro kurso studentės susipažino su pasakų personažais, gėrėjosi kruopščiu darbu, klausėsi paskaitos tema „Lėlė kaip ugdymo priemonė, skirta kalbos ir komunikavimo, pažinimo, vaidybinių gebėjimų ugdymui“.

A. Rekašienė fakultete studijavo ikimokyklinio ugdymo specialybę, todėl dalijosi ne tik lėlių nėrimo technikos subtilybėmis, bet po paskaitos ir parodos atidarymo prisiminė studijų laikus, kolegijos dėstytojus. „Smagu vėl susitikti“ – atsisveikindama sakė A. Rekašienė.

You may also like...