Išrinkta nauja Kauno kolegijos studentų atstovybės prezidentė

Izabelė RainytėVakar, gegužės 4 dieną, įvyko Kauno kolegijos studentų atstovybės prezidento rinkimai. Naująja prezidente tapo pirmo kurso Ergoterapijos programos studentė Izabelė Rainytė. Greta visų sveikinimų suskubome I. Rainytei užduoti keletą aktualių klausimų apie naujus planus ir ateities vizijas.

Koks bus pirmasis darbas, kurį pažadi atlikti?

Vakar, kongreso metu, labai daug kalbėjau apie tai, kad žadu nuo pat pirmų dienų pradėti formuoti vieningą organizacijos nuomonę, kad turėtume bendrą tikslą  ir judėtume jo link kartu, vieningai. Tikiu, kad tik vieninga organizacija gali tinkamai veikti.

Kokį išsikėlei svarbiausią tikslą šiai kadencijai?

Labai sunku išskirti vieną. Tikslų turiu nemažai ir jų vertė yra labai didelė. Jeigu visgi reikia išskirti vieną, ko gero sakyčiau, kad svarbiausia yra organizacijos įvaizdžio gerinimas. Į šį apibrėžimą pakliūva ryšių stiprinimas, aktyvesnis bendravimas tiek su Kauno kolegijos administracija, tiek su įvairiomis tarnybomis, centrais, tiek su kitomis aukštosiomis mokyklomis, jų atstovais. Sieksiu stiprinti studentų žodį, kad jis būtų labiau išgirstas, argumentuotas ir, kad tai nebūtų vien tuščios kalbos.

Ar studentų atstovybės nariams ir Kauno kolegijos bendruomenei verta tikėtis naujovių?

Mano prioritetas – naujovės ir tie darbai, kurie jau yra numatyti, o jų atlikimo galimybės realiai įvertintos. Visai studentų atstovybei visų pirma norėčiau palinkėti pasitikėjimo. Svarbiausia, kad nariai pasitikėtų vieni kitais, nes tik taip galima suburti vieną didelę komandą, su kuria būtų galima sklandžiai judėti į priekį, įgyvendinti tikslus ir įdiegti naujoves.

You may also like...