Tarptautinė vaikų knygos diena: būsimieji medikai globos namų auklėtiniams dovanojo parašytas istorijas

IMG_0922
Lietuvos Respublikos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos jau penktus metus vykdo socialinį projektą „Į vaikų globos namus – su knyga“, prie kurio noriai jungiasi ir Kauno kolegijos medikai.

Šio projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad globos namuose augantiems vaikams reikalinga ne tik materiali parama, bet ir individualus dėmesys, rūpestis ir šiltas bendravimas. Knygų skaitymas ir laikas kartu puikiai tai įprasmina. Šios idėjos vedami balandžio 6 dieną Kauno kolegijos II kurso ergoterapeutai kartu su dėstytojomis Evelina Lamsodiene bei Giedre Ganusauskiene minėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną Vilijampolės socialinės globos namuose.

Įspūdžiai iš Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimo su II kurso ergoterapeutais Studentai aplankė bene visas globotinių grupes, skyrė jiems dėmesį, gerą nuotaiką, pradžiugino saldumynais. Globos namų gyventojai noriai klausėsi gražiausių lietuvių ir pasaulio pasakų, susipažino su naujosios kartos lietuvių rašytojų vaikų literatūra. Tiek studentai, tiek globotiniai buvo pilni naujų įspūdžių, patirties ir geros nuotaikos.

Šios dienos minėjimo simboliu tapo spalvingas studentų sukurtas drugelis, kuris ant savo sparnų nešė pavasariškai šiltą žinią apie draugystę su knyga.

Įspūdžiai iš Tarptautinės vaikų knygos dienos minėjimo su II kurso ergoterapeutais

You may also like...