Įspūdžiai iš Tarptautinės turizmo dienos

IMG_5711Rugsėjo 27 dieną visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė turizmo diena. Šia proga Kauno kolegijos Aktų salėje tradiciškai vyko Tarptautinės turizmo dienos minėjimas. Jau tradicija tapusį renginį tiek studentams, tiek dėstytojams suorganizavo Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai, padedami Turizmo ir viešbučių vadybos katedros dėstytojos Violetos Urbaitės.

Šiais metais dėmesys sutelktas į darnųjį turizmą – JT Generalinė asamblėja 2017 metus paskelbė Darniojo turizmo skatinimo metais.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė fakulteto dekanė Ona Junevičienė. Po sveikinimo ir gražių dekanės palinkėjimų visų laukė įdomūs susitikimai.

IMG_5573Su studentais ekspedicijos potyriaisdalijosi „Misija Sibiras 2016“ dalyvis Lukas Paltanavičius. Kaip sumaniai bei pigiai keliauti, norint pažinti kuo daugiau pasaulio, patarimus dalino „TravelBook“ įkūrėjas ir vystytojas Mantas Zubrickas.

Kauno kolegijos šokių kolektyvo vadovas Edvardas Ščeniovas pasidalino piligriminio žygio Šv. Jokūbo keliu į Santjago de Kompostelą įspūdžiais. Papasakojo, su kokiais fiziniais bei moraliniais sunkumais teko susidurti, kiek valios bei jėgų pareikalavo žygis pėsčiomis. „Svarbu ne nueiti kilometrai, o sutikti žmonės ir gyvenimiška patirtis“, – prisimindamas piligriminį žygį pabrėžė Edvardas.

IMG_5543„Erasmus+“ mainų programos studentės serbė Nada Jankovič ir turkė Hatice Oktaypatraukliai pristatė savo šalių žinomiausias ir turistų lankomiausias vietas.

Renginio žiūrovai turėjo galimybę įgyti naujų žinių apie kitų tautų papročius, tradicijas bei skirtumus. O Turizmo ir viešbučių vadybos pirmakursiams buvo suorganizuotos orientacinės varžybos, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei suvenyrais.

1(1)Šventės pabaigą vainikavo tortas, kuriuo buvo vaišinami visi svečiai. Na, o vėliau renginys pratęstas stebint tiesioginę transliaciją iš Europos Parlamento Briuselyje, kurioje diskutuota apie turizmo sektoriaus galimybes ir iššūkius.

You may also like...