Iš širdies į širdį: neišnešiotukams – Kauno kolegijos bendruomenės mezginiai

Iš širdies į širdį: neišnešiotukams – Kauno kolegijos bendruomenės mezginiaiGruodžio 1 d. Kauno klinikose vyko pirmojo Lietuvoje donorinio motinos pieno banko atidarymas. Šioje ceremonijoje dalyvavo šios iniciatyvos rėmėjai, tarp kurių taip pat – Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas.    

Renginio metu fakulteto dekanė Ona Junevičienė bei lektorė Vilija Mačiulienė pasirūpino, jog mažyliams nepritrūktų šilumos – neišnešiotukams padovanojo Kauno kolegijos bendruomenės mezginius.

Iš širdies į širdį: neišnešiotukams – Kauno kolegijos bendruomenės mezginiaiTaip pat Vadybos ir ekonomikos fakultetas prie paramos neišnešiotiems naujagimiams prisidės vienkartinių priemonių parama. Lapkričio 30 d. Kauno kolegijoje tradiciškai organizuoti labdaros priešpiečiai, kurių tikslas – paremti LSMU VŠĮ Kauno klinikų Neonatologijos klinikos neišnešiotus naujagimius.Šios socialinės akcijos metu surinkta 617 eurų, už kuriuos Pardavimų vadybos studentai pirks vienkartinius motinos pieno šaldymo maišelius.

Iš širdies į širdį: neišnešiotukams – Kauno kolegijos bendruomenės mezginiaiLabdaros priešpiečiai Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete organizuojami jau nuo 2012 metų. Per šiuos metus surinkta daugiau kaip 1900 eurų neišnešiotiems naujagimiams paremti. Už šias lėšas nupirktas ultragarsinis inhaliatorius ir vienkartinės slaugos priemonės: deguonies įsotinimų matuoklių davikliai, vienkartiniai deguonies nosiniai kateteriai („ūsai“), bambiniai kateteriai, temperatūros davikliai, vienkartiniai atsiurbėjai ir maitinimo zondai.

Iš širdies į širdį: neišnešiotukams – Kauno kolegijos bendruomenės mezginiaiAnot renginio iniciatorės Vilijos Mačiulienės, tokios socialinės akcijos suteikia ne tik praktinę, bet ir dvasinę naudą: labdaros priešpiečių metu buvimas kartu sustiprina organizacijos bendruomeniškumą, kartu – tai suteikia galimybę padėti įgyvendinti kilnią misiją – paremti neišnešiotus naujagimius. Todėl tikimasi, jog ši graži iniciatyva Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete bus organizuojama ir toliau.

You may also like...