Iš profesionalų lūpų – vertingos žinios studentams apie darbuotojų motyvavimą

IMGP6682Stiprinant bendradarbiavimą su verslu, spalio 26 d. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Verslo vadybos antrakursių Žmogiškųjų išteklių valdymo paskaitoje lankėsi vieno didžiausių darbdavių pasaulio šalyse UAB „Kesko Senukai Lithuania“ personalo valdymo profesionalės Neringa Mickevičienė, – šioje įmonėje einanti personalo direktorės pareigas, – bei Jelena Zajenkauskienė, – dirbanti personalo skyriaus mokymų projektų vadove.

Būsimųjų verslo vadybininkų bei personalo valdymo profesionalių susitikimotikslas– į paskaitos apie darbuotojų motyvavimą bei ugdymą turinį integruoti personalo specialisčių patirtį bei papildyti jį konkrečiais praktiniais pavyzdžiais.

IMGP6675Paskaitos viešnios antrakursiams pristatė reprezentacinį vaizdo įrašą apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“, kuriame buvo apžvelgta organizacijos istorija, tikslai bei vertybės. Personalo direktorė J. Zajenkauskienė supažindino su darbuotojų motyvavimo sistema, išskyrė įmonėje taikomas finansines bei nefinansines motyvavimo priemones, aptarė atvejus, kuriais konkrečios priemonės nepasiteisino.

Personalo valdymo profesionalė N. Mickevičienė, remdamasi „Philips“ pavyzdžiu, pasidalino tarptautine patirtimi, trumpai pristatė naują požiūrį į Z kartos darbuotoją, jo poreikių suvokimą, atkreipė dėmesį į darbuotojo modernių ugdymo įrankių parinkimo svarbą.

IMGP6667Taip pat studentai susipažino su viena iš darbuotojų motyvacinės sistemos tobulinimo priemonių – projektu „Talentų kelias“ ir jo įgyvendinimo etapais, reikšme ugdant darbuotojus, skatinant jų tobulėjimą bei karjeros perspektyvas.

Paskaitos metu būsimieji verslo vadybininkai ne tik klausėsi lektorių, bet ir patys įsitraukė į diskusiją apie šio projekto tobulintinus aspektus, o aktyviausiai diskutavę studentai buvo apdovanoti UAB „Kesko Senukai Lithuania“ reprezentacinėmis dovanomis.

Po paskaitos studentai neslėpė itin vertinantys praktikų perteikiamas žinias, padedančias geriau suprasti realaus darbo aplinką: „UAB Kesko Senukai Lithuania“ atstovės mums suteikė naudingos informacijos apie vyraujančią organizacinę struktūrą bei esamas ir būsimas motyvavimo priemones. Paskaita buvo praleista labai naudingai ir, tikiuosi, šią įgytą patirtį panaudoti asmeninėje veikloje“, – lūkesčių neslėpė Verslo vadybos antrakursis Arminas Gronskis.

 

1Studentų pažintis su realia darbo aplinka neketina apsiriboti tik paskaitomis. Lapkričio mėnesį kasmet organizuojamos Verslo savaitės metu Verslo vadybos bei Logistikos studentai dalyvaus mokomuosiuose projektuose ir vyks į konkrečias verslo įmones.

You may also like...