Integruoto sporto veiklose – Lietuvos futbolo ir krepšinio rinktinių žaidėjai

20180511_113525Šių metų gegužės 10–13 dienos buvo intensyvios Kauno kolegijos Sporto vadybos katedrai. Gegužės 10–11 dienomis Sporto vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas, asistentė Jūratė Martinonytė ir absolventas Šarūnas Zarudnevas kartu su Lietuvos integruoto sporto asociacija bei Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuru organizavo teorinius ir praktinius integruoto sporto mokymus Doviluose (Klaipėdos raj.), kuriuose dalyvavo ir buvęs Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjas Tomas Tamošauskas.

Nuotrauka-11Gegužės 13 dieną prie „Žalgirio“ arenos per dešimtąjį Kauno „Žalgirio“ turnyrą buvo pristatytas integruoto krepšinio „Baskin“ žaidimas.Turnyro rėmėjo „KPMG“ organizuotas integruoto krepšinio mačas subūrė negalią turinčius žaidėjus, su kuriais į aikštelę išbėgo „Žalgirio“ legendos Tomas Masiulis, Vidas Ginevičius, Darius Sirtautas, Virginijus Jankauskas, „Sabonio krepšinio centro“ treneris Dalius Lubys, krepšinio klubo „Viktorija“ vadovas Petras Aleksonis ir profesionali krepšininkė, „Žalgiris TV“ laidų vedėja Dalia Belickaitė. Parodomąjį integruotą mačą rengė Lietuvos integruoto sporto asociacija, Kauno kolegijos Sporto vadybos katedros vedėjas ir programos studentai bei buvusio „žalgiriečio“ Anatolijaus Čupkovo vadovaujama Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija.

Nuotrauka-15Džiaugiamės, kad sporto profesionalai prisideda prie Sporto vadybos katedros ir socialinių partnerių vystomų projektų, kurie dar tik pradeda plėstis visoje Lietuvoje. Pozityviai nuteikia ir tai, kad į šiuos darbus visada įsitraukia ir Kauno kolegijos studentai.

 

 

 

You may also like...

2 Responses

  1. 2018/05/17

    […] Gegužės 13 dieną prie „Žalgirio“ arenos buvo pristatytas integruoto krepšinio „Baskin“ žaidimas, prie kurio organizavimo prisidėjo #KaunoKolegija. Į krepšinio mačą susibūrė negalią turintys žaidėjai ir krepšinio pasaulyje žinomi veidai. Daugiau apie integruoto sporto veiklą skaitykite: http://diktumfaktum.kaunokolegija.lt/?p=12802 […]

  2. 2019/07/29

    […] Integruoto sporto veiklose – Lietuvos futbolo ir krepšinio rinktinių žaidėjai […]