Dėstytojai subūrė studentus dalintis profesine patirtimi

Lapkričio 22 dieną, Kauno kolegijos Aktų salėje bendrame užsiėmime susitiko kosmetologijos ir kineziterapijos studijų programų studentai. Dėstytojos L. Simonaitienės iniciatyva vyko dalykų: Ergonomika, Kosmetinių procedūrų atlikimo metodika, Kineziterapija terapiniams ligoniams, Kineziterapijos metodikos integralus užsiėmimas.

DSCF1765

Dėstytojai: Ligita Simonaitienė, V. Vaikšnorienė, E. Lapinskas ir L. Baumann studentams paskirstė veiklas, kurias demonstravo kiekviena grupė viena kitai.

Kosmetologės, vadovaujamos dėst. L. Simonaitienės, pristatė Kosmetologijos antro kurso studenčių apklausos rezultatus apie raumenų – skeleto sistemos skausmus ir problemas susijusias su ergonominėmis sąlygomis, netaisyklinga laikysena.

Dėstytojos V. Vaikšnorienės studentės atliko kineziterapeutų veido odos diagnostiką bei pateikė rekomendacijas, kaip reikėtų odą prižiūrėti namuose.

Kineziterapeutai, vadovaujami dėstytojo E. Lapinsko įvertino kosmetologių laikyseną pagal W.W.K. Hoeger laikysenos vertinimo skalę, taip pat atsakė į iškilusius klausimus, išsamiai paaiškino, kokius reikėtų atlikti pratimus esant tam tikroms organizmo būklėms.

Na ir pati sportiškiausia ir laukiamiausia bendro užsiėmimo dalis – treniruotė. Kineziterapeutai, vadovaujami dėstytojos L. Baumann pravedė kosmetologėms fizinių pratimų programą, skirtą viršutinėms ir apatinėms kūno dalims, parodė tempimo pratimus pečių lankui, kaklui, taip pat raumenų stiprinimo pratimus, skirtus nusilpusiems raumenims stiprinti, pratimus su kamuoliukais.

Jungtinis užsiėmimas buvo naudingas tiek kineziterapijos studijų programos studentams, kurie sužinojo apie dažniausius kosmetologių raumenų – skeleto sistemos pažeidimus, tiek kosmetologijos studijų programos studentėms. Kiekvienai iš jų buvo individualiai įvertinta laikysena, merginos susipažino su tempimo, jėgos pratimais, bei pratimais su kamuoliukais.

Tikimės jog šis renginys taps gražia tradicija, jungiančia dvi Medicinos fakulteto studijų programas.

DSCF1783DSCF1798DSCF1803DSCF1804

You may also like...