Informatikos katedros lektorės sėmėsi žinių tarptautinėje konferencijoje

DSC021642017 metų balandžio mėn. 27-28 dienomis Rygos ISMA informacinių sistemų vadybos institute vyko tradicinė penkiolikta tarptautinė mokslinė konferencija “Information Technologies and Management 2017”. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė Latvijos, Bulgarijos, Izraelio, Lietuvos, Rusijos ir kitų šalių mokslo institucijų ir aukštųjų mokyklų specialistai.

Šiais metais konferencijoje Kauno kolegiją atstovavo Technologijų fakulteto Informatikos katedros dėstytojos Gintarė Jurkševičiūtė ir Jūratė Lukšaitė. Plenariniame posėdyje buvo skaitytas pranešimas “SCALE_UP – an active learning cases modelling at Kaunas UAS”, kuris atspausdintas kasmetiniame leidinyje “Information Technologies Management and Society”.

DSC02167Konferencijos metu buvo kalbama apie nano technologijų naujoves, informacinių technologijų taikymo inovacijas studijose ir vadyboje, bendradarbiavimą tarp aukštųjų mokyklų.

Konferencijos pabaigoje jos dalyviai buvo pakviesti aplankyti laboratorijas, susipažinti su technine materialine baze bei studentų praktine-kūrybine veikla. Informatikos katedros dėstytojos džiaugiasi galimybę tobulinti savo kvalifikaciją dalyvaujant aktualios šiuolaikinės tematikos renginiuose.

You may also like...