Informacinių finansų sistemų studentai apsilankė įmonėje „Aurika“

Gruodžio 5 dieną informacinių finansų sistemų 3 kurso studentai dalyvavo pažintinėje-mokomojoje ekskursijoje įmonėje „Aurika“. Studentai susipažino su įmone, kurioje vykstant nenutrūkstamai gamybai gaminami įvairių išmatavimų lipdukai iš popieriaus ir plėvelės, skirti spausdinti informacijai su termospausdintuvais arba vienetinio svorio gaminių svarstyklėmis. Studentai aktyviai domėjosi galimybe atlikti mokomąją praktiką įmonėje.

Bendrovėje įdiegta sertifikuota aplinkosaugos vadybos sistema pagal ISO 14001:2004 standartą. UAB „Aurima“ savo veikloje laikosi visų Europos Sąjungos reikalavimų. Rūpestingai naudojamos žaliavos ir medžiagos, stengiamasi sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Laikomasi nuostatos, jog ateities kartoms reikia palikti švarų ir žaliuojantį pasaulį. Gaminami tik aukštos kokybės produktai. Aptarnavimo kokybės gerinimui pasitelkiamos moderniausios technologijos bei procesų optimizavimas. Didelis dėmesys skiriamas ilgalaikiai santykių su klientais vystymui. Studentai sužinojo, kaip realiai planuojamas laikas, biudžetas, keliami uždaviniai, vykdomos veiklos, įvertinamos rizikos.

Įmonė turi ir BRC sertifikatą, garantuojantį produkto kokybę, saugą ir įmonės procesų standartizavimo lygį. Jis užtikrina, kad gamintojas vykdo visus teisinius reikalavimus ir garantuoja, kad galutinis vartotojas gaus saugų ir kokybišką produktą. Sertifikuoti procesai – lanksčios pakuotės gamyba ir aliuminio folijos dangtelių kirtimas.

Būdama socialiai atsakinga įmone UAB „Aurika“ prisideda prie visuotinės gerovės kūrimo Lietuvoje: saugo aplinką, rūpinasi bendruomene, skiria dėmesį visuomenei, laikosi skaidraus verslo principų. Įmonės profesionalai yra aprūpinti nuolat atnaujinamais moderniais įrengimais bei technologiniais procesais, o visa įmonės veikla yra prižiūrima remiantis įdiegta kokybės bei rizikos valdymo sistema. Tai leidžia pasiūlyti pačius pažangiausius ir profesionaliausius sprendimus.

Studentai džiaugėsi turėję galimybę susipažinti su įmonės veikla.

You may also like...