Imitacinių bendrovių studentai didžiajame „Pačiolio“ seminare

Kauno kolegijos Finansų studijų programos trečio kurso studentai savanoriavo 54-me didžiajame „Pačiolio“ seminare ir turėjo galimybę susipažinti su apskaitos ir mokesčių aktualijomis, naujausia informacija, skirta įmonių buhalteriams ir finansininkams. Seminaro dalyviai išgirdo apie 2018 m. finansinės bei mokestinės atskaitomybes ir 2019 m. mokesčių reformą. Taip pat kalbėta apie pensijų sistemos pertvarką. Ši informacija yra aktuali tiek praktikams, tiek studentams, dirbantiems imitacinėse bendrovėse „Žiedūna“ ir „Raštmena“.

Seminare pranešimą skaitė auditorius Gintautas Deveikis, daugiau kaip dešimties knygų buhalterinės apskaitos temomis bendraautorius, žurnalo „Apskaitos ir mokesčių apžvalga“ ir savaitraščio „Buhalterija“ vyr. redaktoriaus pavaduotojas, finansinės apskaitos skyriaus redaktorius. Taip pat aktualias apskaitos ir finansų naujienas pristatė ekspertė, mokesčių konsultantė Oksana Galin, kuri šiuo metu yra UAB „Pačiolis“ vyriausioji buhalterė ir UAB „Visos buhalterinės paslaugos“ direktorė.

UAB „Pačiolis“ prezidentas doc. dr. auditorius Gediminas Kalčinskas pristatė 2019 m. mokesčių reformą, paaiškino lengvatinio pelno mokesčio tarifų taikymo naujoves, mokesčių administravimo įstatymų pakeitimus ir aptarė naujovių įgyvendinimą įmonėse. Visa tai, ką išgirdo, studentai teigia galėsiantys pritaikyti rengiant profesinio bakalauro baigiamąjį darbą ir tolimesnėje profesinėje veikloje.

You may also like...