Imitacinių bendrovių mugė: kas nugalėjo?

Imitacinių bendrovių mugė: kas nugalėjo? Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete balandžio 6 dieną vyko kasmetinė imitacinių bendrovių (IB) mugė „Kūrybiškumas – sėkmingo verslo variklis 2017“, kurios metu susirinkę imitacinių bendrovių atstovai pardavinėjo, reklamavo ir populiarino savo įmonių prekes ir paslaugas. Į šią mugę susirinkę dalyviai ir svečiai turėjo galimybę įvertinti studentų vadybinius sugebėjimus ir įsigyti jų siūlomų prekių.  

Jau tradicija tapusioje Vadybos ir ekonomikos fakulteto mugėje dalyvavo šešios imitacinės bendrovės: „Talija“, „Turistlandija“, „Raštmena“, „Skanaus“, „Maisto namai“ ir„Žiedūna“, – pastaroji kaip tik šio renginio metu minėjo 20-ies metų jubiliejų. Iš viso mugėje dalyvavo 22 komandos, kurios varžėsi dėl įvairių nominacijų.

Imitacinių bendrovių mugė: kas nugalėjo? Kol mugės dalyviai darbavosi, susirinkę svečiai turėjo galimybę susipažinti su pačiomis įvairiausiomis ir inovatyviausiomis imitacinių bendrovių komandų prekėmis. Komandų vadybinius sugebėjimus (gebėjimą įsiūlyti prekes bei paslaugas, pritraukti naujus klientus) viso renginio metu vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė „Simulith“ centro atstovai, KK darbuotojai, verslo atstovai, Vadybos ir ekonomikos fakulteto absolventai bei imitacinėse bendrovėse praktikas atlikę ir jose geriausiai pasirodę studentai.

Imitacinių bendrovių mugę aplankė ir svečiai iš kitų mokymosi įstaigų. Pirmąjį kartą šioje mugėje dalyvavo Garliavos Jonučių gimnazijos mokiniai, kurie ne tik susipažino su imitacinių bendrovių veiklomis, bet ir apžiūrėjo Kauno kolegijos erdves, smagiai ir informatyviai leido laiką su Vadybos ir ekonomikos fakulteto Studentų atstovybės nariais.

Imitacinių bendrovių mugė: kas nugalėjo? IB „Masto namai“ atstovavo moksleiviai iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro. Šios bendrovės atstovai pripažino, kad tokio pobūdžio praktika labai naudinga siekiant susipažinti su įmonėje vykstančiais procesais. Paklausti, ar daug darbo buvo įdėta ruošiantis mugei, dalyviai sutiko, kad teko atiduoti nemažai laiko, tačiau teigė, jog pastangos buvo vertos.

Praėjus visam mugės šurmuliui, komisija paskelbė nugalėtojus. Dalyviai buvo apdovanojami geriausio vadybininko, geriausios video ir radio reklamos bei geriausios prekės kategorijose. Viena iš pagrindinių nominacijų „Už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti“ atiteko „Turistlandijos“ komandai, kuri renginio metu reklamavo sportinį inventorių. Gebėjimais reklamuoti prekes bei paslaugas labiausiai pasižymėjo „Talijos“ komanda, reklamavusi ekskursiją „Trijų filmų keliu“. Nominacija „Už originaliausią, inovatyviausią, naujausią produktą rinkoje ar pasirinktame segmente“ atiteko komandai „Talija“, siūliusiai paslaugų paketą „Ramybės paieška“.

Geriausiais vadybininkais pripažinti:

  1. Aistė Mostauskytė, TV5/1 gr. (IB „Talija“)
  2. Herkus Minikevičius TV5/1 gr. (IB „Talija“)
  3. Šarūnas Barakauskas TV5/1 gr. (IB Turistlandija“) („Simulith“ centro nominacija)
  4. Eglė Grigaitytė MV5 gr. (IB „Skanaus“) („Simulith“ centro nominacija)

Imitacinių bendrovių mugė: kas nugalėjo? Komandų veiklos su šia muge nepasibaigė. Imitacinių bendrovių narių dar laukia tarptautinė, 21-ąjį kartą organizuojama IB mugė, kuri šiais metais vyks Kėdainiuose.  Šioje mugėje Kauno kolegiją atstovaus ir geriausias vadybininkų savybes demonstruos IB „Talija“ (paslaugų paketas „Ramybės paieškos“) ir IB „Žiedūna“ (paslaugų paketas „Gėlės kiekvienai progai“) komandos.

Pernai mums sekėsi visai neblogai: Vilniuje vykusioje mugėje Kauno kolegijos IB „Turistlandija“ tapo auksine mugės VPMF „už gebėjimą reklamuoti  savo firmą, jos prekes ir paslaugas“  (apie tai – čia). Linkime sėkmės ir šiemet!

You may also like...