I kurso būsimieji medikai – aktyviai ir sportiškai

Medicinos fakultetas š. m. rugsėjo 24 d. organizavo tradicija tapusį kasmetinį Sporto ir sveikatingumo renginį, kuriam nelieka abejingų tiek studentų, tiek dėstytojų. Renginyje dalyvavo daugiau nei 500 pirmo kurso Medicinos fakulteto studentų.

Saulėtą rytą dalyvių nuotaika buvo puiki, nors oras – vėsokas, bet nuostabus. Gausi I kurso studentų ir jų kuratorių kolona 10 val. pajudėjo pėsčiomis nuo Kauno kolegijos Pramonės pr. 20 link Kleboniškio miško. Sporto centro dėstytojo Vitalijaus Kazlausko ir studentų atstovybės savanorių lydimi, su puikia nuotaika ir skanduojamais šūkiais studentai pasiekė Kleboniškio mišką. Renginys prasidėjo akademinių grupių prisistatymais, kurių metu studentai kūrybiškai ir išradingai pristatė savo akademinę grupę bei būsimą profesiją. Vėliau sportiškai nusiteikę studentai entuziastingai skubėjo registruotis į jiems parengtas sportines rungtis. Sportinių užduočių programą organizavo sporto centro dėstytojai: Vitalijus Kazlauskas, Jolanta Simonavičienė, Modestas Riauka. Studentai savo  fizines galimybes demonstravo linksmose estafetėse, virvės traukime, o vaikinai ir merginos varžėsi atlikdami atsispaudimus ir pritūpimus. Geriausius rezultatus ir kaip sportiškiausia akademine grupe buvo nominuota būsimų dantų technikų komanda. Puikius sportinius rezultatus ir išskirtinį kūrybiškumą bei originalumą akademinės grupės prisistatymo metu demonstravo bendrosios praktikos slaugytojų akademinė grupė.

Dalyvius ir nugalėtojus pasveikino MF dekanas Julius Dovydaitis. Jis pasidžiaugė puikia dalyvių nuotaika, gražia švente, į kurią su dideliu noru ir entuziazmu renkasi tiek studentai, tiek dėstytojai. Renginio programai pasibaigus dėstytojai ir studentai į namus neskubėjo.

Aktyvus laisvalaikis, šiltas dėstytojų ir studentų bendravimas paliko puikius įspūdžius visiems šventės dalyviams.

You may also like...