Gidais tapę studentai kvietė pabendrauti su delfinais

Gidais tapę studentai kvietė pabendrauti su delfinaisKauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentams ankstus balandžio 13-osios rytas prasidėjo kitaip nei įprasta – studentų ir dėstytojų pilname autobuse, kuris iš Kauno kolegijos pajudėjo Klaipėdos link. Būtent šia kryptimi į pažintinę–mokomąją kelionę „Kitokie pasikalbėjimai su delfinais“ šiemet kvietė leistis turizmo ir viešbučių vadybos studentai.

Tokio pobūdžio kelionė – jau tradicija tapęs antrakursių projektas, kurio metu, konsultuojantis su dėstytoja Violeta Urbaite, studentai turi galimybę savarankiškai organizuoti pažintines ekskursijas ir pajausti gido profesijos skonį.

Gidais tapę studentai kvietė pabendrauti su delfinaisRytas buvo gražus, saulėtas, o gerą nuotaiką kelyje palaikė ir nuobodžiauti neleido įdomūs gidų komandos pasakojimai bei animatorių paruoštos veiklos. Linksmai keliavę turistai pasiekė pirmąją stotelę – delfinariumą, kur jų laukė įspūdingas delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas. Po ne kartą aiktelėti vertusio pasirodymo, gerų emocijų pasisėmusi grupė keliavo į Lietuvos jūrų muziejų, kuriame laukė pažintis su Baltijos, Šiaurės ir tropikų jūromis.

Gidais tapę studentai kvietė pabendrauti su delfinaisApsilankę muziejuje, ekskursantai vyko į Vinetu kaimą, kuriame laukė ypatingas nuotykis – viešnagė pas indėnus. Vinetu kaimas – tai tarsi kelionė laiku į laukinius Šiaurės Amerikos vakarus, kur suteikiama galimybė išvysti nesuvaidintą indėnų gyvenimą. Studentus čia pasitiko pats kaimelio vadas Mindaugas – „Indėnas Vinetu“ – kuris papasakojo apie šią tautą, jos gyvenimą, supažindino su kaimelyje esančiomis veiklomis, aprodė muziejų, kuriame visi eksponatai autentiški – naudoti pačių indėnų. Svečiuojantis Vinetu kaimelyje, keliauninkam suteikta unikali galimybė apsilankyti „Tipi“ šventykloje. Baigiantis susitikimui, vadas Vinetu studentams ir dėstytojams linkėjo sėkmės ir laimės: „Jei galvosite, kad kažką galite ar negalite padaryti, tai taip ir bus. Todėl visada galvokite, kad galite, ir jums pasiseks!“

Gidais tapę studentai kvietė pabendrauti su delfinaisKupini įspūdžių ir naujų žinių, ekskursijos dalyviai vyko pasimėgauti vaizdingu gamtos paveldo objektu: aplankė 24 m. aukščio kopą – Olando kepurę. Nenumaldomai artėjant metui keliauti namų kryptimi, turistų bendruomenė dar spėjo pasidžiaugti šiltais saulės spinduliais ir pasigėrėti Baltijos jūra, o tuo tarpu gidais tapę studentai pasakojo apie šios vietos atsiradimą bei vardo kilmę.

Sužinoję daugybę įdomių faktų, įgiję naujos patirties, pasikrovę gerų emocijų, studentai bei ekskursijos svečiai patraukė atgal į Kauną. Kelionės metu autobuse nebuvo tylu – įsivyrauti tylai neleido patirti dienos įspūdžiai, kuriais buvo taip smagu pasidalinti su kolegomis, ir šaunūs animatoriai, neleidę nei minutei užsnūsti.

You may also like...