Finalinis „Idėjų generatorius 2016“: Kauno kolegijos studentės pristatė savo verslo idėją

Finalinis „Idėjų generatorius 2016“: Kauno kolegijos studentės pristatė savo verslo idėją Lapkričio 23 dieną vyko finalinis renginys „Idėjų generatorius 2016“, kuriame Kauno kolegiją atstovavo ir savo verslo idėją pristatė Vadybos ir ekonomikos bei Technologijų ir kraštotvarkos fakultetų studenčių komanda. Renginys vyko Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete, kuriame dalyvavo net dešimt Kauno aukštųjų mokyklų komandų.

Kauno kolegiją atstovavusią komanda sudarė Pardavimų vadybos trečiakursės Justina Lisauskaitė bei Justina Matelytė ir Maisto technologijų trečio kurso studentė Rusnė Kaikarytė bei Leidybos ir spaudos technologijų trečiakursė Lina Juciūtė, kurios savo komandą pavadino „Skanukais“. Šis pavadinimas – ne be reikalo: finalinio „Idėjų generatorius 2016“ renginio metu studentės pristatė dražė saldainių iš liofilizuotų daržovių idėją.

Finalinis „Idėjų generatorius 2016“: Kauno kolegijos studentės pristatė savo verslo idėją Skamba nelabai girdėtai? Tačiau, pasirodo, tai sveika! Liofilizacija yra procesas, kuris padeda „užšaldyti“ daržoves kartu išsaugant jos pirminę formą (labai svarbu gaminant desertus!), beveik 100 % vitaminų bei fermentų, natūralią spalvą, skonį ir netgi kvapą.

Tokio produkto idėja studentėms kilo dėl vis didėjančio visuomenės susidomėjimo sveika gyvensena. Šios idėjos privalumas – didesnė nei dabar rinkoje siūlomų saldainių maistinė vertė. Be to, šie sveiki saldumynai tiktų ir diabetu sergantiems vartotojams.

PadėkaIr nors Kauno kolegijos studenčių komanda konkurso nelaimėjo, tačiau renginio metu pristatyta verslo idėja neliko nepastebėta ir nebus pamiršta.Liofilizuotų saldumynų gamyba ateityje planuojama vykdyti Kauno kolegijos Maisto technologijų katedrai priklausančioje laboratorijoje. Studentėms teliko nuspręsti savo veiklos steigimo formą.

Finalinis konkursas „Idėjų generatorius 2016“ renginio dalyviamsbuvo puiki proga pademonstruoti savo kūrybiškumą, ugdyti verslumo savybes, sulaukti pagalbos, vystant savo idėją, ir įvertinti kitų studentų sumanumą.

Džiaugiamės studenčių kūrybiškumu ir linkime sėkmės, įgyvendinant idėją!

You may also like...