Festivalis „Kaunas Jazz“: Kauno kolegijos menininkai dovanojo spalvas ant grindinio

Festivalis „Kaunas Jazz“: spalvas ant grindinio dovanojo Kauno kolegijos menininkaiGražią tradiciją piešti Kauno miesto Vienybės aikštėje ant grindinio festivalio „Kaunas Jazz“ metu šiemet vėl tęsė Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Ikimokyklinio ugdymo antrojo kurso ir Dailės pedagogikos trečiojo kurso studentės.

Festivalis „Kaunas Jazz“: spalvas ant grindinio dovanojo Kauno kolegijos menininkaiŠalia koncertų scenos vaikų antplūdį patyrusi aikštė daugiau kaip valandą mirgėjo ir klegėjo nuo mažųjų ir tėvelių. Maestro Giedriui Kuprevičiui Kauno kariljonu atliekant savo „Džiazo impresijas“, aikštės grindinys šalia lauko scenos per valandą tapo margas nuo įvairiausių piešinių ir ornamentų.

Festivalis „Kaunas Jazz“: spalvas ant grindinio dovanojo Kauno kolegijos menininkaiJaunosios pedagogės Jovita Misiūnienė, Rūta Baublytė, Skaistė Batutytė, Indrė Jaruševičiūtė, Simona Šimkonytė, Aušra Skrebytė ir Kristina Pukinskaitė, vadovaujamos fakulteto dekanės dr. Sigitos Saulėnienės, ant aikštės grindinio piešė akriliniais dažais spalvingą ornamentą. Kartu į šį procesą įtraukė ir vaikučius, atėjusius kartu su savo tėveliais.

Festivalis „Kaunas Jazz“: spalvas ant grindinio dovanojo Kauno kolegijos menininkai„Tai buvo nepaprastai įdomi patirtis – bendraujant su mažaisiais kauniečiais buvo jautru ir gera tapyti, džiaugtis puikiu oru ir sklindančiais muzikos garsais. Iš džiaugsmingų veidelių matėsi, jog ir mažiesiems „tepliotojams“ ši veikla paliko gilų įspūdį.“ – šypsodamasi pasakojo Dailės pedagogikos ketvirto kurso studentė R. Baublytė.

You may also like...