Farmakotechnikų renginys: studentų priesaika, viktorina, bei partnerių ir kolegijos atstovų patirtys

Medicinos fakultete –  farmakotechnikų profesijos dienaKauno kolegijos Medicinos fakultete lapkričio 26 dieną vyko farmakotechnikų profesijos diena. Tai tradicija tapęs renginys nuo pat šios specialybės realizavimo pradžios mūsų Alma Mater.

Pasveikinti farmakotechnikus atvyko absolventai ir socialiniai partneriai iš skirtingų Lietuvos regionų. Į šį renginį buvo pakviesti Lietuvos Medicinos ir Farmacijos istorijos muziejaus direktorius Tauras Mekas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetinės ligoninės Kauno klinikų vaistinės Medicinos fakultete –  farmakotechnikų profesijos dienadirektorė Birutė Varavičienė ir „Euro“ vaistinių tinklo personalo paieškų ir atrankų vadybininkė Justina Marmaitė kartu su savo kolegėmis. Taip pat, buvo nepamirštos ir Kauno kolegijos absolventės Jelena Deksnienė ir Aistė Matulevičiūtė, kurios mielai pasidalino savo asmenine patirtimi po studijų baigimo. Šventės svečius sveikino Kauno Kolegijos Medicinos Fakulteto dekanas Julius Dovydaitis ir Farmakotechnikos studijų programos katedros vedėja Romualda Gaurylienė.

Renginio metu studentai pasidalino įgyta patirtimi studentų mainų programos „Erasmus“ metu bei parengė videomedžiagą apie farmakotechniko užimamą vietą šiuolaikinėje mokslo įstaigoje, o renginio akcentu tapo farmakotechnikų sukurta priesaika, kurią visi Farmakotechnikos studijų programos studentai šventės metu priėmė laisva valia ir niekieno neverčiami.

Medicinos fakultete –  farmakotechnikų profesijos dienaNaujovė šių metų farmakotechnikos specialybės profesinėje šventėje – viktorina. Jos metu visų kursų studentai subūrė komandas ir rungėsi net trijuose skirtinguose etapuose. Viktorinos metu buvo tikrinamos profesinės žinios, sprendžiamos darbo vietoje iškylančios situacijos bei vykdomos kitos užduotys. Garbinga komisija sudaryta iš farmakotechnikos katedros dėstytojų bei susirinkusių svečių po įnirtingos studentų kovos išrinko nugalėtojus, kurie buvo apdovanoti Kauno Kolegijos įsteigtais prizais.

You may also like...