Farmakotechnikos katedroje vizituojantis dėstytojas iš Portugalijos

IMAG0724Rugsėjo 11-14 d.d. Medicinos fakulteto Farmakotechnikos katedroje lankėsi vizituojanti dėstytoja iš Portugalijos Guardos Politechnikos universiteto. Lektorė dr. Fatima Roque skaitė Farmakotechnikos II ir III kurso studentams paskaitas temomis: „Antibiotic resistance – an important public health problem“ ir „Paediatrics medicines: formulation considerations”. vyko susitikimas su Farmakotechnikos katedros dėstytojais, kurio metu lektorė supažindino su Guardos Politechnikos universiteto struktūra, veiklomis, vykdomomis studijų programomis, Farmakotechnikos studijų programos sandara.

Farmakotechnikos katedros vedėja ir dėstytojai pateikė informaciją apie KK Medicinos fakultete realizuojamą Farmakotechnikos studijų programą. Dėstytoja lankėsi Medicinos fakulteto laboratorijose, specializuotuose kabinetuose (Petrausko, Puodžių patalpose), vyko į pažintinę ekskursiją į UAB „Ąžuolyno“ vaistinę, Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų, Rumšiškių liaudies buities muziejų.

Vizito metu susitarta: dėl dr. doc. Jurgitos Daukšienės vizito į Guardos Politechnikos universitetą skaityti dalyko „Socialinė farmacija“ paskaitas ir dėl 2-3 profesinės veiklos praktikos atlikimo vietų studentams 2018 m. pavasario semestre.

You may also like...